Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió okozhatja e az...

Depresszió okozhatja e az emberben a fáradékonyságot és a sok alvást?

Figyelt kérdés
Állandóan fáradt vagyok és álmos. Többet is alszom amióta depis vagyok.

2019. aug. 18. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Na első számú szabály, az az ember aki bevallja és azt mondja hogy depressziós az valójában nem az. Az igazi depreszziós magának sem ismeri be. Maximum szorongasz és igen sok energiát felőröl, lehetsz tőle fáradt és álmos. A problémát meg kell oldani.
2019. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Depressziót magnéziumhiány, D-vitamin hiány is okozhat, mint ahogyan fáradtságot, álmosságot is.
2019. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Depis nem vagy. Ez a szó csak egy 13 éves alkoholista dohányos szakadtfarmerű már nem szűz kislány kitalációja. Egyszerűen történtek rossz dolgok,vagy benne vagy egy kényelmetlen helyzetbe. Senki pártját nem fogom,se a pszichológusét,se senkiét. Józan ész. Figyelj. Ha koszos vagy munka után,az tetszik? Nem? Nem. Megfürdesz. Ennyi. Ugyanígy ezzel is. Ha valamiben nem érzed magad jól,pl egy nadrág,nem veszed fel,ha nem érzed magad jól egy helyen,máshova mész. Igen. Sőt,ez okozza legjobban! Lehangolt vagy,és nincs életerőd semmire. De ebből van kiút. Mondok jobbat. Én ugyanígy vagyok,és már egy jobb állapotba kerültem. Még mindig sáros vagyok,de már egy nagy részét lemostam magamról! És megvan még a vizem,meg a szivacsom. Tudom folytatni.

A lehangoltság tud a legnagyobb mértékben okozni alvászavart, nem alszol, vagy ha felkelsz fáradt vagy es visszaalszol. Átmentem rajta, már jobb,mint volt. Ha szeretnél beszélgetni róla irj privátot. Szerintem te sok mindenre képes vagy,ebből is ki tudsz jönni,csak valami nincs meg. Nem szégyen, én is sokmindent tudok, de mennyi mindent nem.... Ez egy állapot. Nem tulajdonság,vagy valami,ami örökké rád fog ragadni. Hidd el nekem,ha azt mondom,hogy van ebből kiút. Te egy ember vagy,aki egy gödörben van. Mindannyian így születünk. Van aki megelégszik vele, van aki ki akar mászni. Te vidd többre! Lehangolt vagy,és lehet hogy az agyad most agyon szid téged, de ez nem te vagy. Az agyad tudja mitől félsz,és véd tőle. Tudja hogy ha odamegyek ehhez,ahhoz,benne van a pakliban hogy igent mond,nemet mond,de mivel a rossz lehetősége is fenn áll, így oda se mész. Ő irányít mindent. De vedd át te a kontrollt felette! Tudatosan élj. Én ezt így látom.

18/F

2019. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőnek igaza van. Sokan ellent mondanak ezzel,hogy de igenis egy depressziós bevallja,hogy az. Ezek ilyen tizenéves csajok,akik elhiszik,hogy mindent tudnak,mert keresztül mentek egy kis fájdalmon,meg írtak két verset.

Örülök hogy vannak még normális emberek.

2019. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
agyturkászom mondta nem én !
2019. aug. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!