Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen kovetkezmenyekkel...

Ez milyen kovetkezmenyekkel jarhat?

Figyelt kérdés
Adott egy nyugdijas koru nagymama, fizikailag is mentalisan is lerobbanva tobb, mint 10 eve. Aki az apolasit felveszi utana nem lakik vele egy haztartasban. A haja hosszu, apolatlan, a kormeit nem vagja senki, nem furdik (valoszinuleg nem is tud mar), fogat nem mos evek ota, ha osszehanyja magat ugy marad, ha esetleg megy a hasa, megy bele a ruhaba, padlora. Van, hogy el is ajul. Skizofreniara szed gyogyszert, mert halucinal, de azt is ossze-vissza. Orvos nem latta evtizedek ota. Beszelni mar alig tud, a fel oldala le van benulva, az egyik karja meg van meredve, az ezoldali labat huzza maga utan, igy csoszogva kozlekedik. Oldalra gornyedten all, lassan mar derekszogben. Nagyon durva latvany. Vele egy haztartasban el nevelofaterom, anyukam es az ocsem, aki 5 eves. En 18 eves koromban elkoltoztem onnan, ha orvost, mentot akartam ra hivni, mert mondjuk osszeesett, rendszerint le lettem orditva, hogy ne mereszeljem, kulonben ez meg az lesz. Ha orvos latja, vagy esetleg meghal mielott rendberaknak, kit hurcolnak meg? Mar csak azert is, mert egy ilyen ember el egyutt egy kiskoruval.
2020. márc. 2. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt aki az ápolási díjat kapja.Egyébként meg ha lejár a 2 év felülvizsgálják és kijön egy szakértő.Valószínüleg akkor is el fogják venni.
2020. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen 2 ev?
2020. márc. 2. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!