Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A deperszonalizáció járhat...

A deperszonalizáció járhat koncentrációs zavarokkal/szétesettséggel? Vagy ez inkább skizofrénia lenne?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy járhat.
2020. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jarhat. Nalam a skizofrenia sosem merult fel, de minel inkabb "kivul vagyok magamon", annal inkabb szetesek. Elvegre nem vagyok jelen a sajat testemben, eletemben es igy nehez azokat kordinalni. Kepes vagyok leverni, eltorni tobb dolgot egy nap alatt, megsozni a kavet, mezitlab elindulni a boltba es a tobbi.... neha olyan, mintha teljesen standby modban lennek, keptelen vagyok barmire fokuszalni. Van, hogy elindulok es konkretan nem erzem, hogy mozog a labam....
2020. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, mindenképpen, a fejed is marhára fáj , nem csoda hogy nem tudsz koncentrálni. nekem észlelési változásaim voltak ami inkább disszociáció, pl olvstam egy szöveget, és azt hittem mintha az egész vicc lenne, még jó hogy ezzel jár. memóriazavaraid vannak?
2020. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!