Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő után hat a rivotril...

Róbert dávid kérdése:

Mennyi idő után hat a rivotril ha beveszed?

Figyelt kérdés
3x2 szedek a 0,5 ből és kiváncsi vagyok mikor érzem a hatását miután beveszem,most estére bevettem pluszba 2 db 0,5 öst mert majd megörültem. és kávézni szabad rá? 29/F

2020. márc. 5. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Nekem soha, mert én nem veszem be, te pedig tanulj meg fogalmazni! Miért teszed rám a te problémádat?


A Rivotril hatóideje rá van írva a dobozra, de megkérdezheted a dokit is, egyébként egyénfüggő. Csak annyit szedj, amennyi elő van írva. Szabad rá kávézni, csak éppen az ellentétes hatást éred el vele: a kávé felpörget, a Rivotril nyugtató (lenne elvileg).

2020. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tettem én rá,nem muszály válaszolni ha nem tetszik. aztse tudom kivagy
2020. márc. 5. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mit evett előtte az ember. Ha nagy tányér csülkös pacalt, akkot több óra mire hat. Ha éhgyomorra, akkor 30 perc. Ja, és nem muszály, hanem muszáj.
2020. márc. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!