Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a tünetei a sulyos lelki...

Mik a tünetei a sulyos lelki megrázkodtatásnak?

Figyelt kérdés
tehát milyen tünetekkel jár??? mint fizikailag mint szellemileg??
2020. márc. 5. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Többek között depresszió, a mentális problémák tudnak okozni pszichoszomatikus megbetegedést is, ezek nagyon sokrétűek lehetnek (szinte bármilyen szervben "felütheti" a fejét).

Ha úgy érzed nem tudsz valamit feldolgozni akkor fordulj szakemberhez! (pszichológus)

2020. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tompaság. Amikor a 20 éves öcsém meghalt, nem éreztem semmit. Minden tompa és üres lett. 3 évig nem tudtam sírni. A temetésén se. Igazából akkor sírtam először, amikor egy örömteli dolog történt.

Mély depresszió. Ahhoz túl fiatal voltam, hogy komoly betegség alakuljon ki nálam, de évekig voltak elviselhetetlen görcseim petefészekciszta miatt. Mondjuk annak lehet, hogy inkább ahhoz volt köze, hogy nem szerelemből választottam párt és boldogtalan voltam.

2020. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem
2020. márc. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!