Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez minek a tünetei lehetnek?...

Ez minek a tünetei lehetnek? Van aki átél hasonlót?

Figyelt kérdés
Beszélgetések közben zavarban vagyok. Sokáig nem tudok senkivel ellenni,mert azon agyalok ,hogy megfeleltem e ,jót mondtam e,vagy,hogy biztos hülyének néz,rosszat szól. Vagy van,hogy eltervezem,hogy kiállok magamért és tudok nemet mondani vagy annak az ellenkezőjét amit a másik állít. Előre kigondolok egy találkozást,beszélgetést,hogy biztos zavarba leszek és hülyének néznek,lenéznek. A visszajelzésekből nem ez van,de mégis ezt gondolom. Sokszor nem merek önmagam lenni és ellentmondani másoknak pedig nagydarab vagyok.Van,hogy félreértelmezek sokszor valamit amit mondanak és teljesen kiakadok,hogy miért akarnak.rosszat vagy miért szóltak be. Aztán kiderül,hogy nem akartak rosszat.
2020. jan. 30. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kóros megfelelési kényszer. Hivatalosan nm betegség, de nem hivatalosan több ember életét tette tönkre, mint a tüdőgyulladás. A megvilágosodottak (pl én) nem véletlenül mondogatják, hogy le kell szarni, mit gondolnak mások. nem lehet mindenkinek megfelelni. Ha van rajtad sapka, akkor tízből ötnek szimpatikus leszel, ötnek meg nem. Ha meg nincs rajtad sapka, akkor is ez az arány, csak a két csapat fordítva lesz.:)
2020. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
1. vagyok. Jajj elnézést, vétettem pár helyesírási hibát. Csak vicceltem, leszarom.:)
2020. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szociálif fóbiára hasonlít, az jár megfelelési kényszerrel meg a "mit gondolhatnak rólam mások", "jót mondtam -e" és hasonló érzésekkel.
2020. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Önbizalomhiány, szorongás. Az önértékelésed sincs rendben.
2020. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Keveset is megyek emberek közé. Menjek többet és erőltessem ,hogy legyek önmagam ?
2020. jan. 30. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmiféleképpen ne gubózz be, mert csak rosszabbodni fog. De inkább bemásolom az előző válaszomat egy hasonló kérdésre, mert hosszú lenne megint leírni. Remélem segít egy kicsit.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2020. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ez minek a tünetei lehetnek?"

Kamaszkor.


"Van aki átél hasonlót?"

Néhány milliárdan. :)

2020. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!