Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan betegség, hogy...

Létezik olyan betegség, hogy valaki mindenkibe szerelmes tud lenni?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem.
2020. márc. 11. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. márc. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha összekeveri a szerelem érzését valami mással, erős, nagyon erős vonzódással, vagy ha azt várja, hogy "a másik mentse meg a magánytól", akkor el tudja hitetni önmagával, hogy az aktuális illetőbe ő biza nagyon szerelmes.
2020. márc. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
borderline-nak is lehetnek ilyen tünetei
2020. márc. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez lehet a tartozni akarok valakihez érzés. Feltételezem, hogy valami miatt azt érzed nem tartozól senkihez,ezért van az,hogy azt gondolod szerelmes vagy mindenkibe.

Nem tudom milyen idős lehetsz,de ez általában tini korban szokott előjönni,aki azt érzi,hogy a családja valamiért nem fogadja őt el, elutasító válaszokat gesztusokat kap. Az,hogy ezek az érzések valósak-e vagy,csak az egyén érzi ezt ,mert mondjuk a szülő meg akarja óvni valamitől,és ez esetben a tini úgy érzi,hogy nem szeretik vagy nem értik öt meg. Ilyenkor van az,hogy bármilyen rossz társaságba keveredik,mert úgy gondolja,hogy ott szeretik , elfogadják,és ennek érdekében mindent meg tesz ,hogy be biztosítsa magát egy olyan környezetbe,ahol elfogadják. Az ilyen emberek/tinik vállnak drogosokká,vagy bűnözővé. Vagy egy másik eset, hogy úgy érzi mindenkibe szerelmes aki egy kicsit is ,olyan gesztusokat mutat felé.. biztos hogy szerelem az amit érzel és nem csak a valakihez tartozom érzés?

2020. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként tenyleg borderline vagyok.. De nem tudom, hogy a borderline embereknél ez miért jelenik meg, vagy mi van mögötte.

Egyébként meg sosem volt senkim.. 23 éves vagyok. És tényleg nagyon szeretnék már tartozni valakihez. Csak a borderline is visszatart ettől az egésztől. Úgy sem tudok senkit megtartani. Nem volt kapcsolatom még pont ezért. Aki lehetett volna, azt is elkergettem.

2020. márc. 11. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor először,magaddal kell kezdeni valamit. Meg kell oldani a kiváltó problémát.

Aztán már nem lesz akadály,és nyugodt kiegyensúlyozott életed lesz!

2020. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer a megfelelő ember, aki elfogad úgy, ahogy vagy nagyon boldog ember lesz melletted.
2020. márc. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az nem szerelem csak szeretethiány. Kicsit több szeretetre vágyik mint ami megfelelő lenne neki.


-nem kapta meg gyermekkorában.

-kódependencia,azaz társfüggőség.

2020. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!