Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyáltalán nem félek a...

Ha egyáltalán nem félek a járványtól, pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
A szüleimet se féltem, pedig már idősek. Igazából senkinek az élete nem érdekel (a magamé sem). Ha valamelyest megritkítja az időseket a vírus, még jól is jöhet a gazdaságnak...

2020. márc. 18. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

normális gondolkodás.

én is így gondolom.

2020. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Most így gondolod, de ha komolyan megbetegednél vagy egyik hozzátartozód, akkor hirtelen átfordulna a dolog, ez biztos.
2020. márc. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

A mai világban el vannak idegenedve az emberek egymástól, így ennyiből nem lehet felállítani diagnózist.


Apátia és érzelemmentesség kialakulhat depresszióból is.


Továbbá egy katona vagy vallási fanatikus is képes ölni (számára, hite szerint) magasabb cél érdekében, mégis sokan szenvednek possztraumás stresszben.


Pszhichopata akkor vagy, ha tényleg nincsenek érzelmeid. Ha miután kinyírtál valakit és elástad az erdőben és arra járna egy rendőrjárőr igazoltatni is halál nyugodt lennél és utána is nyugodtan aludnál, nem aggódva azon, hogy mi van, ha mégis lebuksz.


Majd ha mégis lebuksz is halál nyugodtan vonulnál be a sittre, nem lennél tele szorongással, hogy mi van, ha seggbedurrantanak a cellatársaid meg most mi lesz veled.


Igazából egy ragadozó lennél, aki még ebben a helyzetben is előre néz és ha gondolataid lennének is arról szólnának, hogy majd fogkeféből hogy fogsz fegyvert csinálni, amivel nyakonszúrod az egyik őrt csak azért, hogy miután lerágtad a fejét és fociztál vele a többiek mennyire fognak tőled rettegni.


A média divatba hozta a pszichopataságot és most minden fiatal annak hiszi magát, ahogy egy időben mindenki Aspergeres volt, aki kicsit kocka volt és nehezen ment neki a szocializáció.

2020. márc. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
#3 "A média divatba hozta a pszichopataságot és most minden fiatal annak hiszi magát" Talán mert így van? Na jó. 1%-uk nem az. Mellesleg nagyon könnyű eljátszani a pszichopatát és máris az vagy. Talán kell egy kis öngyilkosságba kergetés és tádám.
2020. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ők úgy fogják fel az öngyilkosságba kergetést hogy természetes szelekció. Ugye mekkora együttérzés kell ehhez?😀
2020. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én elkapni azért nem szeretném, rendszeresen visszatérő arcüreggyulladásom van, azt is utálom.

Egyébként világéletemben magamon kívül senki más nem érdekelt, ez megváltozott amióta lett két gyerekem. Ők a kicsiének, nekik ne legyen bajuk meg nekem, mindenki más felfordulhat.

Azért belegondolva nyilván nem teljesen normális, mert hát a férjem, meg az anyám, akivel egyébként is alig találkozom, meg a szociális érzékenység.. de ha ezt gondolom.. akkor ezt gondolom.

2020. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!