Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebben a járvány helyzetben is...

Ebben a járvány helyzetben is van olyan pszichiáter, akihez lehet menni Budapesten vagy környékén? OCD valszeg és nagyon durva. A vírus őrület váltotta ki és nem tudom abbahagyni, úgy érzem szívem szerint kitépném minden hajam. Help?

Figyelt kérdés

rákattantam hogy testi funkcióimat figyelem és ebbe őrülök bele. szízvverés, légzés és úgy minden :S


Úgy érzem megfogok őrülni, veszítem el a józan eszemet. Pánikbeteg voltam és kb egy hónapja álltam le a rivotrillal. Azt szedtem évbekig, mert a SSRI-k NEM hatottak. leálltam mert úgy éreztem jobb így, de most jött ez az őrület és teljesen becsavarodtam :S Szedek CBD olajat, azt hittem az jó, de nem sokat ér úgy érzem. Elkezdeném a Rivo újra szedését, de nem merem a CBD miatt. Nem tudom ki tud ilyenkor fogadni engem?


2020. márc. 20. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Pszichiáter tud fogadni, de csak magán rendelésen.
2020. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem baj, csak legyen valaki ! ! !
2020. márc. 20. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát keress valakit!

Ők még rendelnek.

2020. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet skype-on is rendel. Próbáld be.


Ilyen esetben akár kaphatsz e receptet.

2020. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!