Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok pszichiátriai...

Hogyan tudok pszichiátriai ellátást igénybe venni?

Figyelt kérdés

Mentális betegséggel küzdök és tündérhegyre is felvettek, viszont nem tudom megoldani, hogy hónapokig bent feküdjek. Néztem magán pszichiátereket is, de nagyon drágák. Csak ez a két lehetőségem van?

Van aki esetleg hasonlóan bipoláris zavarral küzd és tudna segíteni?



2020. márc. 15. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia mik a tüneteid?
2020. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a helyi eü. intézménybe, és megkeresed a pszichiátriai rendelőt.
2020. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De beutalót kell kérnem a háziorvosomtól?

Illetve caak befekvős lehetőégek vannak?

Egyébként hivatalosan nem lettem diagnosztizálva, tehát csak a sötétben tapogatózom, nyilván lehet más is. Alapvetően depresszív és mániákus időszakok váltakoznak az életemben és az utóbbi időben picit rosszabb lett a depresszióm, addig a pontig amig ez a mindennapi életem befolyásolja. Illetve a mániákus időszak is szélsőségsebb lett, picit tönkre is tettem az életem és utólag olyan mintha nem is én lettem volna... Na mindegy, a lényeg, hogy kb 5 éve élek ezzel, de egyre kevésbé sikerül és egyre rosszabb lesz.

2020. márc. 17. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beutaló, időpontot kell kérni; de a mostani helyzetben (korona) nem hiszem, hogy aktuális a kérdés. Ha már 5 éve tart néhány hónapra még halasztanod kell a kivizsgálást.
2020. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!