Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert erzem azt, hogy allandoa...

Miert erzem azt, hogy allandoan izgulok?

Figyelt kérdés
Olyan mintha a fogorvosnal ulnek, vagy mintha mintha valamiert aggodnek megallas nelkul. Mindekozben nem tortenik semmi, keszulodok dolgozni. Teny, hogy semmi kedvem menni, most ebben a szituacioban. Ha tulporgok az izgulassal, akkor rosszul leszek, panikolas stb. Hogyan lehetne ezt elmulasztani? Vagy tudjam be ennek a hulye idojarasnak?
2020. márc. 25. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen reggel neked🙂 elmúlik. Rengeteg oka lehet.
2020. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szorongsz. Ami abszolút érthető ebben a helyzetben. Próbáld meg elterelni a figyelmedet, az szokott segíteni.
2020. márc. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez szorongas? Sirni tudnek komolyan, amiert igy erzem magam napok ota. De nem jon ki, pedig annyira jol esne kiadni magambol mindent. Otthon semmi bajom, itt a munkahelyen jon elo ez az erzesem.
2020. márc. 25. 07:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meló után három sör és jobb lesz. :)

Meditációt próbáld meg esetleg. Feküdj le, és próbálj meg nem gondolni semmire. Csak figyelj a lassú, kontrollált légzésre. Van fent rengeteg meditációs zene a youtubeon is, ha az segít. A lényeg, hogy kizárd a külvilágot. Esetleg gyógynövényes nyugtatóval tehetsz próbát. Ha semmi nem működik, akkor megnézetném dokival, pszichológussal.

2020. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az az igazsag, hogy voltam mar dokinal, gyogyszert is szedek kozel masfel eve, de minimalis adagot. Most meg olyan, mintha nem is szednem. Nem tudom betudhato-e a helyzetnek, hogy kihaltak az utcak, a munkahelyen ketten tartunk ugyeletet, egesz nap nem tortenik semmi, de barmelyik nap hazakuldhetnek, engem aprilis 1-el felfuggesztenek, ki tudja meddig nem lesz igy munkam (gyakornok vagyok az iskola vegett). Most vegeznek a sulival, az is kerdeses, rendes teljes munkaidos allast keresnek, de azt se tudom, hogy a munkahelyek mennyire vevok most uj emberekre... Kilatastalan az egesz, meg olyan katasztrofahangulat van mindenhol. Raadasul a ho is egyik nap esik, masik nap 20 fok.

Ha otthon vagyok jol vagyok, elvagyok. Itt a munkahelyen leszek rosszul. A semmitteves kozepette van idom agyalni, figyelgetni magamat.

2020. márc. 25. 08:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szorongas. Nem csoda, hogy van. Nem lehetne erosebbet iratni? Illetve, ha Xanax/Frontin, azt nem is rendszeresen kene szedni, hanem esetenkent, mikor kezdodik ez az erzes, de nagyobb adagot.

Gyerekkorom ota szorongok, harminc eve lettem panikbeteg. A Xanax adta vissza az eletem.

Amugy a mostani helyzetben tenyleg nem csoda.

2020. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Estenkent veszek be egy szem Xanaxot az antidepi melle. Az a bajom vele, hogy elalmositanak ezek a nyugtatok. Meg az egyszeru sedatif pc is. Ejszakara jo, bar az alvassal nem volt gondom, nem riadtam fel ejszaka soha, hogy rosszul lennem. Egyszer vettem be reggel egyet munka elott, baromi rossz volt, hogy majd leszedultem a szekrol, olyan almos lettem. Pedig a leggyengebbet szedem. Es altalaban igy napkozben vagyok rosszul ha rosszul vagyok.
2020. márc. 25. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!