Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan izgulok, mit tegyek?

Állandóan izgulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig izgulok hiába mondják nekem hogy ne izguljak nem tudok mit tenni ellene.Néha apróságok miatt is borzasztóan izgulok,pl:másnap elkezdődik az iskola. De van amikor egyszer csak rám tör és érzem a mellkasomban hogy egy nagyot dobban a szívem, és utána a fülemben is hallani a lüktetését, és olyan mintha égne a fejem. Néha remegek is, a vérnyomásom a stressz miatt az egekben és érzem ha ezen nem változtatok akkor bele is halok. 18/F

2016. jan. 4. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

ne izgulj nincs miért túlságosan figyelsz magadra

Lélegezz rendesen a sok oxigén nyugtatja az agyat


Vannak macskagyökér kivonatú termékek mint mondjuk a Valeriana Teva ezeket alvás előtt kell bevenni de hatnak még másnap is


Ha gyógyszeres kezelésig eljutsz mert más nem segit akkor rendszeresen szedd a gyógyszert amit felirnak mert csak hosszútávon van értelme a phszihés gyógyszerek szedésének


Óvakodj viszont a Ripedon és Olanzapin nevű feszültségoldóktól mert amilyen jól oldják a feszültséget olyan szépen tönkre is teszik mondjuk a potenciát mind a férfiaknál mind a nőknél

2016. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sportolhatsz is rendszeresen valamit az is oldja a feszültséget
2016. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el a háziorvosodhoz, és mond el neki a problémádat. Hidd el, segíteni fog, anélkül, hogy antidepresszánst írna fel. Max nyugtató teákat javasol majd, vagy enyhe nyugtatókat. Pár hónapi szedés után megnyugszol, és elhagyhatod ezeket.
2016. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszer elmentem a házi orvosomhoz,elküldött kivizsgálásra és rögtön mentem is a kórházba, ahol kaptam egy 24 órás vérnyomás mérőt. A nappali időszakokban magas volt állandóan(140-170 is volt), azonban éjszaka alvás közben normális értékeket mutatott (110,120).Ezzel vált egyértelművé számomra hogy a stressz okozza a magas vérnyomást és a többit.
2016. jan. 12. 21:16
 5/5 EliteAnswer22 válasza:
Szia. Kicsit régi már tudom, de hátha. Elég hasonló problémám van nekem is. Neked mi segített? Köszi előre is.
2022. nov. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!