Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy egy...

Mit csináljak, hogy egy kicsit lazábban tudjam venni a tanulást? Állandóan izgulok, ha 3-ast vagy 4-est kapok, akkor éjszakákon át rágódok, hogy vajon mit rontottamel, mit szólnak a többeik stb?

Figyelt kérdés

Pl ha sokat tanulok és becsúszik egy 3-as vagy 4-es akkor is tisztára kivagyok, örlődök, hogy én csak ennyit tudok, buta vagyok, és nem tudok aludni, ezzel álmodok stb.

Jó tanuló vagyok és nagyon sokat is tanulok, osztály első vagyok és húzóerő, most lesznek a kisérettségik és már kivagyok, a többeik meg úgy vannak vele, hogy kit érdekel, és meg görcsölök, napokon át csak tanulok, már életem sincs csak a tanulás és a megfelelés

valami ötlet, tipp, bármit szívesen fogadok


2013. máj. 6. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A többieké a jó mentalitás

Gimis években barátkozz,bulizz,élvezd az életet

Egy nyelvizsgát azért szerezz meg,a tanuláson görcsölni ráér majd az érettséginél meg egyetemen

Nem dől össze a világ ha kapsz egy 3ast vagy 4est,nem ezt fogják majd nézni az állásinterjún

2013. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!