Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellix tapasztalatok?...

Brintellix tapasztalatok? Kinek vált be?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 00:03
 1/3 jeverezi ***** válasza:

Már kezdem úgy érezni magam mint egy kísérleti nyúl. 3 évig szedtem coaxilt aztán 2 évig brintellixet, majd 1 évig scippat utána fel évig sertralin sandizt aztán három hónapig rexetint majd most megint brintellixet 10 mgt


Az orvosok is tanácstalanok hogy mitől lehetnek jobban 😭

2020. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én február 5.-e óta szedem,reggel 10mg. Semmi mellékhatást nem éreztem ,esetleg annyit,hogy eleinte pörgetett. Viszont semmi mást. Se jót,se rosszat nem érzek. Generalizált szorongásra kaptam,de ugyan úgy szorongok,mintha semmit sem vennék be. Napok óta gondolkodom,hogy abba hagyom,mert semmi értelmét nem látom,hogy szedjem. Szerintem ha jó lenne,ennyi idő alatt már hatnia kellett volna valamilyen irányban.
2020. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már azt gondolom,hogy attól lennénk jobban,ha nem szednénk semmit. Max természetes anyagokat. Gyógynövények, vitaminok.
2020. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!