Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A neuro-feedback terápiában...

A neuro-feedback terápiában egy alkalom valóban nem több, mint 30 perc?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a nyolc és fél éves kislányom neuro-feedback terápiára jár itt a fővárosban. Egy nagyon kedves hölgy tartja, aki elvégezte az ehhez szükséges tanfolyamot.Úgy tűnik, őszintén odafigyel a gyerekre. Ajánlották, azért járunk hozzá, és sokan is vannak nála, úgyhogy szeretnék megbízni benne, de nekem olyan furán rövidek az alkalmak. Amikor elkezdtünk járni, percre pontosan 30 percig tartott, és a neten is azt olvastam, hogy a nettó képernyő előtt töltött idő ne legyen fél óránál több. De ahogy telik az idő, picit mindig kevesebb lesz. Legutóbbi alkalom 24 vagy 25 perces volt. Mikor megkérdeztem, hogy ennyi elég-e, azt mondta, azért ennyi, mert látta a gépen, hogy nagyon kilengtek valamilyen értékek, nagyon fáradt a gyerek. Értem én, és nem szeretném megkérdőjelezni a szakértelmét, de ha ennyire rövid, akkor nem tudom, elég hatásos-e. Vettünk nála egy húsz alkalmas bérletet, ezt már itt lejárjuk, de ha ez nem normális, bevett szokás ebben a terápiában, akkor a bérlet lejárta után ide nem járunk tovább. Lehet, hogy igaza van, csak laikusként rendkívül nehéz megítélnem.

#neuro-feedback #gyermek neuro-feedback terápia
2020. febr. 15. 10:41
 1/1 bulcsando válasza:

Megkérdezhetem , javult valamit azóta a teljesítménye vagy egyáltalán miért volt szükség a terápiára ?

Vagy ez a terápia nem fejlesztésre szolgálna hanem a leendő képeségek kibontakoztatására ?

2020. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!