Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek beteg vagyok?

Szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Azt élvezem, ha történeteket találok ki.

Ezt úgy értem, hogy mindenféle hazugságot az életemről. Nem mindenkinek, most például egyik barátomnak.

Ezek a hazugságok főleg egészségügyi problémákkal kapcsolatosak pl hogy xy bajom van. Valamiért engem ez izgat és élvezem.

Viszont feleségem és gyerekem van, igaz távolról, de ismeri a nejem a barátomat, akinek hazudok.

Mit tegyek? Nem normális dolog ez tudom. Fogalmam sincs miből eredhet, hogy alakult ez ki nálam. Hasonló esetleg valakinél?


2020. ápr. 8. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább úgy nevezném, kényszer hazudozó, nem árt ha elmész pszihologushoz, de ez nem betegség, csak valamiért ezzel hozod fel magadra a figyelmet.. Vagy azt akarod hogy sajnáljanak?.
2020. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A középpontba szeretnél kerülni újra!
2020. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kényszer hazudozók sok esetben sikertelenek az életben , nem olyan az életük ami számukra megfelelne, így sokszor fokozzák azt, hogy felületesen kezeljék a kisebbségi komplexusukat.


Ezesetben ideje lépni a változtatások felé és ténylegesen elérni az életben azokat a pontokat, dolgokat amire vágysz.


Volt olyan volt suli társam, akinél a könyv írás képbe jött .

Az amolyan sikert hozott neki, + a képzeletét elengedte a könyvekben.


Dupla haszon.

2020. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!