Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha néha bébi babának...

Az baj ha néha bébi babának érzem magam? 16/L Hogyan szokjak le erről?

Figyelt kérdés

Azt hiszem valami nagy baj lehet velem.

Néha bébi babának érzem magam, ilyenkor mintha a másik énem nem létezne.

Tehát teljesen azt hiszem magamról hogy én kicsi baba vagyok és ilyenkor szoktam gugyogni, sejpítve beszélek, pont mint a babák.

Lehet azért is van ez, mert van 1 nagy tesóm, aki még nagyon gyerekként kezel engem és főleg előtte szoktam így viselkedni,meg anyum előtt is. De ezt én nem viccből csinálom és ők azt hiszik hogy ez vicc.

Még azt szoktam mondogatni ilyenkor hogy "baba, baba vagyok"

Mindezt baba hangon és az durva hogy nagyon tudom utánozni.

Egyik nap is előszedtem a barbi babáimat és öltöztettem őket s játszodtam velük.

Ez normális egy 16 éves lánytól?

És egyszer iskolában el feledkeztem magamról, vagyis úgymond előjött a "baba énem" és elkezdtem úgy sejpítve meg gugyogva és baba hangom beszélni, gondolom mondanom sem kell, mindenki úgy nézett rám, mintha most jöttem volna a diliházból.

Ezen nem is csodálkozom.

És nem 1× fordult már elő hogy így viselkedtem társaságban.

Minden erőmmel azon vagyok hogy leszokjak erről a babás viselkedésről, de nem megy az olyan könnyen, mert csak úgy a semmiből előjön, észre sem veszem és már úgy viselkedek. Csak akkor tűnik fel, amikor már beégettem magam.

Anyumék pszihológushoz nem vinnének semmiképp, mert nem szeretik a pszihológusokat, sőt elítélik azt aki pszihológushoz jár, mett szerintük pénz kidobás, tehát ez a lehetőség nincs.

De hogyan szokjak le? Mit tegyek hogy többet soha ne viselkedjek babásan?

Ez nem vicc.



2020. ápr. 7. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Írni mindenesetre nem tudsz.
2020. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezzel ajánlott lenne pszichológushoz fordulni.
2020. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Nézd, hát nem baj, vannak ilyen perverzek akik szeretnek felnőtteket pelenkázni, meg dajkálgatni, majd találsz egy ilyet.
2020. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Mi bajod van? Mit nem írtam jól?
2020. ápr. 7. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Majd az élettől felnősz meglátod... hirtelen nem lesz időd ilyen csacsiságokra 😃
2020. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!