Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akaraterőt hogyan lehet...

Akaraterőt hogyan lehet erősíteni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kemény munkával, saját magadat kell legyőznöd.

Kis lépésekkel, kis célokkal érdemes kezdeni. Ezeket könnyebben tudod elérni, ami apró sikerélményt ad. Majd jöhetnek a komolyabb tervek.

2020. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kitartással, pszichológus segitségével
2020. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.

Az egyik oldal, akinek van, azt hiszi bárkinek lehet.

A masik oldal, akinek nincs, annak meg fogalma sincs, hogyan legyen. A két oldal soha, ismétlem S.O.H.A. nem fogja megérteni a másikat.


Mellesleg a legújabb genetikai kutatások kimutatták, hogy van egy embertípus, akiben genetikailag kódolva van a lustaság (ergo akaraterő hiány). Nem vicc, olvassatok utána.

2020. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sport, jóga, az élet pofoncsapásai megerősítenek. De lehet, hogy a #3 -nak van igaza. Én például ha van célom, és az lebeg előttem, akkor kitartok mellette, mint egy csökönyös szamár. Egy hadsereg sem tudna megakadályoni, hogy végigvigyem, ha akarom. De nem szokom le egy számomra kellemes dologról, még ha nagyon káros is, ha cserébe sz@rt sem kapok jutalmul.
2023. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!