Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek nincs ereje...

Ha valakinek nincs ereje leállni a drogozással - az honnan tud akaraterőt szerezni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 09:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha nincs akaratod, akkor keress szakszerű segítséget. Keress egy magán pszichiáter & addiktiológust.

Mellé sokat segítene, ha elkezdenél rendszeresen és aktívan sportolni.

2020. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ahhoz nincs akaraterőm hogy pl bemenjek egy rehabra. Ugyanis nem tudok együtt élni másokkal, mert örökké egyedül voltam.

Amúgy meg nem jutok sehova se, mert amint lenne buszra pénzem azt egyből elszívom, belövöm vagy ilyesmi. Mikor mennyi pénzem van.. Ahol meg most vagyok ott nincs ilyen addiktológia, mert ez egy falu. De úgyse segítene, mert mindenhol a rehabot mondják, ahova nem fogok bemenni...

2020. márc. 12. 11:30
 3/23 anonim ***** válasza:

hányszor akarod még ezt kiirni??

Nem segít meditáció

Nincs akaraterőd

Minden pénzed eldrogozod

Ezerszer kozolted már velünk

Rehabra nem mész

Mit vársz tőlünk?? Most komolyan

Nyilván igy drogoskent fogsz meghalni ezt te is tudod

Mi ia tudjuk

Felesleges hetente kiirni

2020. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát de mások is ugyanígy kiírnak több kérdést. Főleg a "felnőtt párkapcsolatok" témakörbe. Így több szemszögből lehet megvizsgálni az egészet. Hátha véletlen egyszer így meg lehet látni valamit ami fontos lehet...
2020. márc. 12. 12:38
 5/23 A kérdező kommentje:
Szóval lehet valami fontos felett elsiklottam, és lehet van valami mód amire eddig nem gondoltam. Most így-is úgy-is unalmas a halára várnom, és mivel az időm nagy részében itt ülök, ezért írok ki kérdéseket. Hátha valamit nem vettem észre...
2020. márc. 12. 12:41
 6/23 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is függő vagyok. Nem tudok leszokni a kérdések kiírásáról sem...
2020. márc. 12. 12:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor marad a drogozás. Habár ha már folyton próbálsz segítséget kérni, akkor valsz. eleged van belőle. Sajnos van egy rossz hírem: Senki sem fog odamenni és erővel elráncigálni rehabra, főleg, ha te sem akarod. Ez a te harcod, neked kell megvívnod.
2020. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Azért ha még sokszor megkérdezem lehet jön egy olyan válasz amire nem számítottam. Hogy pl varázsütésre leszokok, és rendbejön minden. Mondjuk mintha csak egy álom lenne, és felébrednék. Vagy kit tudja..

Az oldal szabályai szerint fél óránként lehet kérdezni, csak más szemszögből kell kérdéseket feltenni...

2020. márc. 12. 16:46
 9/23 A kérdező kommentje:

# 7

És vívom a harcot. Most is ezt teszem. Már több éve minden nap :)

2020. márc. 12. 16:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Mit szoktál drogozni és naponta mennyit?
2020. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!