Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szüleim tudta nélkül tudok...

Szüleim tudta nélkül tudok valahogy mentális egészségemhez segitséget kérni?

Figyelt kérdés

szüleimnek többször jeleztem hogy úgy érzem valami nincs rendben, rossz a közérzetem, minden felé motiválatlan vagyok, folyton fáradt, rajta is kaptam már magam többször hogy vagdosom magam.


nehezen birok aludni, van amikor hirtelen hiperaktív vagyok tíz-húsz percig aztán meg csak aludni akarok, mert minden energiám elveszett.


azt mondták hogyha még egyszer rajta kapnak azon hogy vagdosom magam elveszik a telefonom+gépem és elvisznek egy terapeutához.


ez nem történt meg, még azután sem hogy nem sikerült leszoknom a vagdosásról és meglátták a ""nyomokat"".


ezután többször is kértem őket hogy vigyenek el, de csak azt hajtogatják hogy minden rendben van velem, csak a média belebeszéli ezt a fejembe, és nincs olyan gond amit a család nem bírna megoldani.


namármost a megoldás az ő fejükben azt jelenti hogy leülnek velem, hallgatnak három percig, belevágnak/kötnek minden szavamba, kiabálnak, leszidnak, majd elveszik az elektronikai eszközeimet, mert nyilván azok okozzák ezt.


valahogy tudnék segítséget szerezni, szüleim segítsége nélkül, amiről ők nem tudnának?


hallottam az online segítségről, online beszélgetésről meg ilyesmi, de alig lehetek képernyő előtt, és biztos valami varázslatos módon megtudakolnák azt, hogy hol aktívkodom.


barátaimnak nem akarok erről beszélni.


elnézést bármilyen helyesírási hibáért, gyorsan kellett írnom



2020. ápr. 16. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Iskolapszichológus. Fizetni nyilván nem tudsz, a szüleid is azért nem visznek terapeutához, mert nagyon drága. Ingyenes online nem létezik.
2020. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel a búra.hu oldalt, ott sokan vannak küszködők, fognak adni tanácsot, hova fordulhatsz.
2020. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

06302974802


Dr vásár Melinda szichiater, pszichoterapeuta száma. Ő vállal skyprod rendelst is.

2020. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!