Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Már jó rég óta küzdök motivációs problémával kB 6-7 éves korom óta most 29 vagyok, úgy kb 16-7-8 éves koromban társult hozzá enyhe szociális fóbia abban nyilvánult meg előttem hogy ki hívtak felelni a suliban és hiába tudtam a választ meg se mukkantam mert nem mertem, előtte nem volt gond ezzel feszült voltam felelésnél de szerintem ez normális.


20-21 éves koromig volt egy pár kapcsolatom amit nagyon komolyan vettem, volt velem egyszer az életben de sajnos még a kapcsolatunk előtt rossz társaságba keveredtem és sajnos rá szoktam az élvezeti cikkekre.. Azok még belém rúgtak, onnan kezdődött hogy nem volt kedvem menni sehova,mondjuk előtte se nagyon de az fél tette az i re a pontot és a kapcsolatomra is mertaz illető 17-18 éves volt természetesen szeretett volna menni de én nem és így tönkre tettem a kapcsolatom ez még jobban le zülesztett lelkileg aztán volt egy 3 éves rém álom kategóriás kapcsolatom így utólag vissza tekintve annak a utolsó éveiben szakemberhez fordultam írt fel először anxiron nyugtatót utánna kB fél évre cymbaltat amit szedtem kB 1.5 évig kB 2016-17 közepéig (semmit nem ért) . Ezután/eközben 2015 végén lett egy új kapcsolatom 2016 nyarán össze is költöztünk de 2017 ben annyira meg romlott hogy 1 évig gyakorlatilag alkoholista voltam átlagosan 3-4 liter sört ittam meg majdnem minden nap otthon, de csak este ittam. Azóta megbeszéltük és továbbra is együtt élünk.2018 ban 10 év után le tettem a cigit 2014 töl annyira rossz lelki passzban voltam hogy napi 3 doboz elment 2018 ig és most hogy le tettem a szociális fóbia mellé társult egy erős panibetegség is amit abban az évben diagnosztizált is az orvosom és kaptam escitilt és 0.5 frontint ami szintén semmit sem ért...gyakorlatilag 1 barátom sincs, nem tudok normálisan el beszélgetni szinte senkivel sem, félek be menni akar egy vegyesboltba is egyedül nem is szoktam egyszerűen nem tudom mi lehet a bajom depressziósnak nem gondolnám magam, nem vagyok szomorú sokkal inkább ideges, mérges hogy még mindig itt tartok... Annyit még ide írnék mert lemaradt hogy Anyukám gyerek koromban kB 10 évesen önszántából elvitt pszichológushoz mert úgy gondolta figyelemzavarom lehet, de ezt a szakember nem úgy látta, vissza gondolva sokszor volt sőt van gond a figyelememmel nagyon hamar el vonható a figyelmem,plussz van olyan is hogy ha valaki beszél hozzám elkalandozok teljesen máshol járok. Szerintetek mi lehet a bajom? Próbáltam mindent leirni 😀😀 válaszokat meg köszönöm



2020. ápr. 14. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia/szorongás, depresszió
2020. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen ez biztos meg van csak nem tudom miért jöhettek ki nálam ezek a betegségek
2020. ápr. 16. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!