Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megvágtam magam, akkor...

Ha megvágtam magam, akkor mindenképp bevisznek a zárt osztályra?

Figyelt kérdés
Elég mély sebek vannak a karomon, ugyanis ma dühből megmartam magam a saját körmeimmel. Látni 5 db hosszú csíkot, amik véreztek is. Ha tegyük fel felhívtam volna a mentőket, hogy megvágtam magam és nincs alkoholos fertőtlenítőm, tudnak-e más megoldást, akkor kérdés nélkül bevisznek?
2020. ápr. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
ne fáraszd már a szerencsétlen egészségügyet. A környezeteddel próbáld meg rendezni a konfliktusaid.
2020. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Még valódi betegnek is elég nehéz bejutni kórházba, hát még ilyen mondvacsinált esetben. Vigyázz magadra, mert nincs felesleges mentő, meg orvos.
2020. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmondod, hogy mi a baj, vagy tovább karmolászod magad?
2020. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor jo! Nem is szeretnem ha bevinnenek meg semmi ilyesmi. csak hallottam ha az illetonek szuicid hajlama lehet akkor bevihetik
2020. ápr. 18. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem fognak,legfeljebb bekötik a karod .

Nem fognak ott téged etetni .

Az ilyen önsérülésekért büntetés is jár .

2020. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 elmondjam? Erdekel barkit is? Mert akkor csak privatban
2020. ápr. 18. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, bevittek volna, de amennyiben nem vagy akut ongyilkossagi krizisben, 1-2 nap utan kiengednenek. Bar a pszichiatereket - pszichologusokat is parkolopalyara tettek, es a "zart osztalyon" is szabaditottak fel agyakat, az ilyen jellegu eletveszely, meg mindig komolynak szamit, akkor is, ha utana megnyugodtal, mert aki csak egyszer is csinalta, sokkal nagyobb az esely arra, hogy kesobb is folytatja majd, vagy esetleg ongyilkos lesz. Itt 40-60%-rol beszelunk, a koronavirus eseteben pedig 2-5%-rol. Irj nyugodtan, ha szeretnel. :)
2020. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!