Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért számít manapság ennyire...

Miért számít manapság ennyire "értékesnek" az emberélet és miért kell életben maradniuk a selejteknek (pl én)?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Ha te sejtnek tartod magadat, akkor mentálisan nem vagy oké... csak nehogy apaptózis legyen a vége.
2020. ápr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

A törzsközösségek megjelenése óta már nem a természetes evolúciós folyamatok szelektálják ki az egyéneket, hanem maga a társadalom. Csak a populáció evolúciója a fontos, nem az egyéné. Ezért az senkit nem érdekel, hogy te szerinted ki a selejt.


Gondolj a méhek, hangyák társadalmára, a heréknek semmi jelentőségük nincs annak az egy kivételével, aki megtermékenyíti a királynőt. Aztán mégis evolúciósan szükséges, hogy legyenek.

2020. ápr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Végülis valakinek lehet az is az "értéke", hogy mások láthatják, hogy na így nem szabad élni.

Bár ennek egy része, amit én csináltam rosszul, nagyobb része, hogy anyám kiskoromban bántott, autistaként születtem, rengeteg bántást szenvedtem el, valószínűleg rákos vagyok, testileg hihetetlen gyenge vagyok, az IQ-m 90 körüli.



Egyszerűen túl sok az ember, 8 milliárd.

Minek ennyi?

Miért kell egy selejtet életben tartani?



Nem vagyunk többek az állatoknák, csak hisszük magunkról.



Legalább az hadd haljon meg, aki rettenetesen szenved és végstádiumú beteg illetve azok, akik selejtek.

2020. ápr. 19. 01:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy rákos vagy? Van diagnózis?
2020. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mondom valószínűleg vagyok az...

De nem ez a lényeg most.

2020. ápr. 19. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!