Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlin személyiség zavarral...

Borderlin személyiség zavarral kapcsolatban mit értenek pontosan azon hogy Favorite Person? Ő az a személy aki a beteg rögeszméjévé válik?

Figyelt kérdés

Kérlek meséljetek nekem erről, más is hasonlókat él át mint én? Mondjátok el a történeteiket , megszeretnék nyugodni, tudni hogy nem vagyok egyedül.

Sajnos én elvesztem a szélsőségekben és azt hiszem joggal mondhatom hogy kissé "zaklatóvá" váltam.



2020. ápr. 19. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha te ia tudod, h a szelsosegekben elsz, akkor miert nem mondod magadnak, h je, vannak arnyalatok is. Je, nem kene magam egy skatulyaba betennem, h en borderes vagyok es akkor mar csak szelsoseges lehetek. Mi lenne, ha keresnel egy arnyalatot es nem zaklatnad az adotr egyent, hanem mondjuk 2 naponta beszelnel vele? Ha nem az orok szerelmednek, hanem a haverodnak vagy jo baratodnak tartanad?
2020. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh nekem rengeteg ilyen személy van/volt az életemben. De már nem zaklatom őket és ehhez nagyon nagy erő kell nekem...Mindennap gondolok rájuk és nagyon fáj a hiányuk.
2020. ápr. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Aki a mindened, akiről azt gondolod, hogy mindenben számíthatsz rá, akitől azt várod, hogy megoldja a problémáid, amikor te magad túl gyengének érzed magad hozzá. Akiről azt gondolod, hogy belelát a lelkedbe és pontosan érzi, amit te is. Akit leértékelsz és lehordasz minden szarnak, ha olyan történik, amit te csalódásnak élsz meg. Akit néha gyűlölsz és elküldesz melegebb éghajlatra, de ha elhagy, sírva könyörögsz neki, hogy jöjjön vissza és a zaklatástól sem riadsz vissza, hogy visszaszerezd.
2020. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgymond ő a te Napod.

Külföldi oldalon olvastam ezt a sun hasonlatot, nagyon találó.

2020. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mi alapján választjuk ki ezeket az embereket?

A mai társadalomban elég annyi hogy egy kis biztonságérzetet nyújtson egy mentálisan beteg embernek?

Én már mem őt akarom vissza kapni csak egy 'normális lezárást" szeretnék ( vissza nyerni valamennyit a méltóságomból ) de érzem hogy nem lennék képes rá, újra üzenetekkel bombáznám ha kapcsolatba lépnék vele, és tudom mennyire irracionális az egész de az mély kétségbeesés ami eluralkodik rajtam az valami félelmetes és kontrollálhatlan.

Hogy lehet ezzel megbírkózni? Hogy adhatnám vissza szegénykémnek a szabadságát?

2020. ápr. 20. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, én már feladtam mindent.nem akarok felkelni...minden nap sírva kelek, elegem van!
2020. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó te azt tudod ugye hogy egy beteg emberrel beszélsz? Ez egy mentális betegség és nem tehet róla hogy így érez ennyi. Örülj hogy te nem vagy ilyen aztán máshol éld ki a bunkóságod.
2020. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

A senpai-ok :D

Általában olyan embereken csüngtem, akik többek voltak, mint én, és fel tudtam nézni arra, hogy előrébb tartanak (idősebb diák, tanár, később felettes és idősebb kolléganő). Szerintem nem is tudnék olyan személyért rajongani, aki egy szinten van velem és olyan, mint én.

Zaklatóvá sosem váltam, én a csendes stalkingot választottam, úgyhogy 4-ből 3 embernek fel sem tűnt, hogy odavagyok érte. A maradék egynek meg úgy láttam, még legyezte is a hiúságát a pályakezdő kollegina rajongása, úgyhogy a szárnya alá fogadott, amolyan mentor lett... Nagyon boltdog voltam ettől. Aztán amikor elváltak útjaink, akkor meg nagyon szomorú. De nem kereshetem többet, mert azzal elárulnám magam, rájönne, ki vagyok, és akkor tényleg biztosan örökre elveszíteném.

2020. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!