Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit kéne tenni...

Szerintetek mit kéne tenni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Valószínűleg 3 vagy több személyisége is van. Szakaszosan váltogatják egymást, van hogy előjön neki a többi van hogy saját maga, bár nem tudom melyik az eredeti. Mindhárom személyisége mást akar egymás ellentéteti. Ami tudok róla: Az egyik mindenki ellensége. Ha lenne alkalma kiírtaná az egész emberiséget. Másik ellentéte, megmenteni akarja őket a "rendszertől" vagyis ilyen forradalmár típus, aki mindent feláldozna célja érdekében. A harmadik mint egy átlagos ember, munka család stb, semmi különleges. Mindegyiknek eltérő tulajdonságai vannak amik sokszor ütik egymást, de egy közös, mind az értelmét keresik létüknek. Ha jól tudom nem volt túl jó gyerekkora, senkire nem számíthatott. Bár jó családból jött elvileg voltak ott dolgok. Talán ezek miatt alakulhatott ki nála ez a zavar? hívták már mindennek, pszichopatának legtöbbször bár kétlem az lenne. Szerintetek? Egyébkén nem ártalmas senkire, elég jól kordában tudja magát tartani.

2016. ápr. 25. 21:33
 1/7 Bruno11 válasza:
Szerintem amikor mindenki ellensége, vagy amikor megakarja menteni az emberiséget az csak pillanatnyi indulata miatt lehet. Valószínűleg depressziós ember és hangulat ingadozásai lehetnek. Nem értek hozzá csak egy tipp.
2016. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hangulat ingadozások az biztos.
2016. ápr. 25. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Skizofrénia. Jól kezelhető gyógyszerekkel. De rendszeres odafigyelést igényel, mivel megszűntek a pszihiátriák, senki nem ellenőrzi, hogy az illető szedi-e a gyógyszereit. És fontos, hogy mielőbb lássa szakember, Nehogy a tömeggyilkos énje elhatalmasodjon felette, az józan paraszti ésszel is felfogható, meddig fajulhat. Úgyhogy sok sikert!
2016. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy el lehetne rángatni ilyen helyekre. Elég ellenséges az emberekkel, akik kérdezik azokkal mégjobban főleg ha ismeretlen szármára
2016. ápr. 27. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A több személyiség nem azonos a skizofréniával. Én nem értem, miért adnak választ olyan emberek, akik nem értenek hozzá! egyáltalán!!! A skizofrénia teljesen más. Amit pedig te írtál az nagyon gyanús a személyiségzavarra (valszeg disszociatív), de jelen lehet némi szorongás is, vagy komplexusok.
2016. ápr. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Disszociatív? Ez mit is jelentene pontosan?
2016. ápr. 29. 16:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Na lemaradt a vége... Ez az lenne mikor valami hatására létrehoz személyiségeket? Ha igen akkor valószínűleg ez a baja. Mit lehetne vele kezdeni ebben az esetben?
2016. ápr. 29. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!