Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami komoly bajom lehet?

Valami komoly bajom lehet?

Figyelt kérdés
A panikroham kerulget ha valaki drogozik, vagy csak latom kepen, hogy drogozik. Ha alkoholt iszok, akkor is rosszul leszek fejben, panikolok, menekulnek. Ez lehet azert, mert az alkoholnak hasonlo a hatasa, mint egy kezdodo rohamnak? Felek, hogy megorulok, hogy elvesztem az eszem, bekattanok. Miert nem birom fejben eldonteni, hogy nem vagyok rosszul? Miert tortenik ez velem?
2020. ápr. 20. 18:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Idegen gyogyszert is felek bevenni.
2020. ápr. 20. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia :) Ez egy érdekes kérdés de én azt mondanám hogy ezek inkább valamiféle kenyszergondolatok,barmint a bekattanastol való félelem.Az alkohol a szervezetre gátló hatással van,ugyanígy az idegrendszerre,ezért nem hinném hogy ez okolható a kialakult pánik helyzetért,ám az kétségtelen hogy felerositheti az érzelmeket illetve generálhat hamis érzelmeket is.
2020. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Multkor ket korty gyumolcsos sort ittam, rosszul lettem majdnem, majdnem panikrohamom lett, annyira figyelgettem magamat.
2020. ápr. 20. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne igyál alkoholt, nem ajánlott azoknak, akik pánikolnak. Nekem se jó.
2020. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!