Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegi alapon ( megerősített...

Idegi alapon ( megerősített tény) sokszor nehezebben kapok levegőt. Szedni szeretnék Rudotelt vagy Rivotrilt mert ez már nagyon rossz! Melyiket ajánlátok a kettő közül? Mi a különbség a kettő között? Egyiket szedni akarom egy darabig!

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Diaphilint szedj, nekem az vált be hasonló esetekre.
2008. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezeket a gyógyszereket úgyis csak pszichiáter vagy neurológus írhatja fel, velük vitasd meg azt is, melyik használna neked, meg hogy szükséged lenne-e rá egyáltalán. Az is előfordulhat, hogy többet ki kell próbálnod, amíg megtaláljátok a megfelelőt. De szigorúan irány a doki, ilyen gyógyszerekkel nem szabad játszani, mert nagyon nehéz leszokni róluk, ha egyszer elkezdted szedni. A legjobb, ha megpróbálod inkább pszichoterápiát, és az okot szüntetitek meg. Pszichésen egészséges ember nem fulladozik idegi megterheléstől. Már ha egyáltalán attól van, nem csak a hasadra ütve döntöttél úgy. Nem ártana egy teljes kivizsgálás.
2008. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Van egy ókori mondás: "Az embernek két gyógyítója van, a jobb lába és a bal lába..."

Sétálj nagyokat egyedül, közben ismerkedj magaddal...hátha egy kis nyugtató tea is segít...

Nem azt mondom ezzel, hogy ne menj orvoshoz, csak annyit, hogy gondold meg, biztos ez a megoldás?

2008. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettő receptköteles, úgyhogy azt szedd, amit az orvosod felírt.
2008. nov. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszadóhoz.A Diaphilin szerintem is rendkívül hatékony.
2008. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
... csak hogy a diaphilintől magas lesz a pulzusszám, ami szintén nem jó. Ajánlom, hogy menj el a Szabadsághegyre, ott a tüdőklinikán írnak fel Neked SYMBICORT-ot. Ez egy inhaláló por, nincs mellékhatása és lehet vele együtt élni... nekem bevált. Majd egy pozitív fordulat (gyermekem született) teljesen elmúlt a fulladásom... Változtass az életeden, ez a legfontosabb!!!
2008. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rivotrilt semmiképp NE szedj!Erős függőséget okoz!Én tudom...:(
2009. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is megerősítem, hogy Rivotrilt semmi esetre sem!!! Nekem évek kellettek mire leszoktam róla.3x1-et szedtem (0,25 -st), memóriazavarom volt tőle ,szédülés stb.!!! Nagyon nehéz letenni és nagyon árt!!! Menj el orvoshoz, de előtte érdeklődj az orvosok után, nem mindegy milyen a doki!!!
2009. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!