Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Scippa 5mg mennyiségben is...

A Scippa 5mg mennyiségben is hatásos, vagy csak 10mg-tól? Többi lent.

Figyelt kérdés

10 mg a cél, a napi ajánlott javasolt mennyiség.

2 hét alatt értem el, 5mg-al kezdtem, ami nem volt rossz beállt szépen, most ez a 10 mg kicsit fura.. 5. napja szedem de olyan tompa vagyok agyilag kicsit érzéketlen, de nem szedált. Nehéz körülírni. Ez a mennyiség is be fog állni?



2020. ápr. 27. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
5 mg is hatasos, ha neked ennyi eleg, akkor folosleges a nagyobb adagot szedni. Mindenkepp egyeztess a dokival, kerd ki a velemenyet ezzel kapcsolatosan. Nem tudon mennyire szokas, de a ketto kozott nem lehet tartani? 7,5 mgt szedni?
2020. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Én majd' egy évig 20mg-ot szedtem, a legrosszabb antidepresszáns a piacon. Borzasztóan hízlal, iszonyat rossz mellékhatásokkal. Én szédültem, kettőslátásom volt, tompa voltam, álmos, zavart, emlékezetkieséseim voltak és még sorolhatnám.
2020. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a legjobban tolerálható szer a piacon sok embernek segített már, pl a szertalinnak több a mellékhatása..
2020. máj. 2. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!