Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen "mentális betgség" ha...

Milyen "mentális betgség" ha valaki dühében csapkod?

Figyelt kérdés
Van valami köze a "figyelem hiányhoz" vagy csak egy rosszabb berögződés? Ti mit csináltok ha dühösek vagytok?
2020. ápr. 30. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem betegség, egyszerüen csak önfegyelem hiánya meg bunkóság!
2020. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet tudni, több mentális betegségnek is lehet a tünete.


Ráadásul az is meglehet, amit az első írt.

2020. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, örülök, hogy te olyan fegyelmezett és türelmes vagy, hogy dühödben nem csapkodsz, vagy dobálsz semmit, komolyan mondom, szerintem ez sokkal rosszabb, mint ordibálni valakivel, netán megütni, tényleg.... biztos csak a bunkó emberek csapkodnak dühükben és a kedves/megértő emberek meg lekiabálnak/megvernek másokat ;) örülök, hogy te ilyen tökéletes vagy :)
2020. ápr. 30. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok és ugyan nem tökéletes, de normális!
2020. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem betegség. Termeszetes ha valaki dühős akkor valami módon próbálja levezetni a feszültséget. Ki így ki úgy. Elfolytani is lehet aminek a következménye mentális vagy fizikai betegség.
2020. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát kedves első olyan normális vagy, hogy sosem vagy dühös, értem :) biztos jó életed van


U.I: Kedves utolsó kommentelőnek köszönöm a normális válaszát, örülök, hogy vannak még értelemes emberek ezen a világon:)

2020. ápr. 30. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:

A szövegértelmezés látom, nem erösséged!

Azt nem írtam, hogy soha nem vagyok dühös, hanem csak azt, hogy akkor sem csapkodok, tudom normális módon kezelni!

2020. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!