Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Be akarok szedni annyi nyugtat...

Be akarok szedni annyi nyugtatót, amennyi majdnem halálos. De hogy túléljem és vigyenek kórházba. Vajon miért érzem ezt a késztetést?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért érzem ennek a kényszerét, aki érti a folyamatot, kérlek segítsen.

2020. máj. 3. 19:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mit érzel amikor a kórházban vagy és ápolnak? Lehet, hogy ezzel függ össze, kis figyelemre vágysz? Egyébként remélem nem veszed be. Egy pszichológus tudja ezt megmondani neked leginkább.
2020. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves nem elítélő választ. Lehet csak menekülni akarok a jelenlegi életemből. Azt hiszem, hoyg a kórházban ki tudnak gyógyítani a depresszióból, rémálmokból, pánikból, PTsdből. Bennük van a reményem, de a férjem megtiltotta, hogy befeküdjek.
2020. máj. 3. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
2020. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Azért érzed, mert elmebeteg vagy.
2020. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell beszedned, bemehetsz a saját lábadon is a kórházba. Mondod, hogy öngyilkos késztetéseid vannak, meg akarod ölni magad, orvosi segítséget kérsz. Nincs az az orvos, aki ezek után haza küld.
2020. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Sajnos nem ilyen egyszerű, az sem mindegy, mikor engednek ki, mert dolgoznom kell, nem hiányozhatok a melóból
2020. máj. 3. 20:31
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmelweis Pszichiátriai Klinikáját ajánlom! Nekem is voltak ilyen késztetéseim, meg is tettem sokszor, ilyenkor a toxikológiára visznek, és egyáltalán nem biztos, hogy onnan átvisznek a pszichire. Nem is biztos, hogy jól járnál vele. Inkább menj be a saját lábadon öngyilkossági hajlamra vonatkozván, én egy hetet voltam bent, megváltoztatta az életem. Sosem segített semmilyen pszichoterápia előtte. Egy hetet biztosan ki tudsz venni.
2020. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valóban segített? Miben segített? Bent voltak terápiás foglalkozások?
2020. máj. 4. 10:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugtató adagolásnál sokmindent figyelembe kell venni. Adott egy 60 kilós férfi, aki naponta szed nyugtatót. Erre túladagolja... Bevesz 60 szemet, ami meg sem kottyan neki. Ugyan ez a 60 szem egy 110 kilós nőnek, aki nem szed rendszeresen ilyen szereket már bőven elég. Tehát a kérdés egyik felére elég nehéz pontos választ adni. Az, hogy miért érzel erre késztetést... egyszerű.
2020. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért ennyire egyszerű? Kérlek világosíts fel. Mert csak én nem értem ....
2020. máj. 4. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!