Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen személyiségzavar lehet?

Ez milyen személyiségzavar lehet?

Figyelt kérdés
Úgy viselkedek sokszor mint egy kisgyerek. Röhögök mindenen meg komolytalanul fogom fel a dolgokat és sokszor úgy beszélek meg poénkosok mint egy gyerek. Elmúltam 30 és sokszor zavar ez a dolog. Van,hogy tudok felnőtként ,de akkor oda kell figyelnem a viselkedésemre. Meg túlaggódok minden kis dolgot mint egy gyerek. Valami személyiségzavarom van,de nem tudom,hogy mi. Felnőtt férfiak máshogy viselkednek mint én. Komolyabbak és nem beszélnek gyerekeset és nem.poénkodnak gyerekként. Olyan vagyok sokszor mint egy tizenéves,de ,ha olyan a helyzet akkor megerőltetve tudok felnőttes lenni. Van valaki hasonlóan?
2020. máj. 4. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem szemelyisegzavar, csak lazabb vagy.
2020. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem személyiségzavaros vagy, csak gyerekes és éretlen.
2020. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségzavar semmiképp... Inkább az lehet, hogy karótnyelt (vagy kiégett, megfáradt) emberekkel vagy körülvéve, és hozzájuk képest látod magad furcsának...
2020. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!