Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik, fáradtság vagy betegség...

Pánik, fáradtság vagy betegség jele?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon hirtelen fel tudom magam húzni mindenen, így történt pár perccel ezelőtt is. Rajtam van az álmosság, de viszont nyugtalan is vagyok és nem tudok elaludni mert közben azon is kattogok, hogy nehogy rosszabbul legyek, stb. Mi ez?:( Mostanában többször van ilyen, hogy a semmiből bepánikolok dolgokon, stresszesebb időszakom van jelenleg. Meg hipochonder is vagyok:(

2020. máj. 5. 00:21
 1/2 9abor ***** válasza:

Szia :)

Mindnyájan különböző érzelmi hullámvasúton utazunk. Nem arra gondolok: hogy egyszer fent, egyszer lent, mert az már szélsőség lenne. Szerintem fáradtság jeleit tapasztalod. Ha az ember fáradt még a stressz is jobban hasonlít a pánikhoz.

Én például 3 évvel ezelőtt éltem át életem utolsó pánikrohamát (ami egy 15 éves pánikbeteg periódust zárt le életemben), így aztán azt mondanám tapasztalatból, hogy minden olyan törekvés, ami a „mi leszek ha nagy leszek” álmokat törekszik megvalósítani a legjobbak fáradtság ellen. Ha röviden szeretném mondani totál hülyén hangozna (PEDIG IGAZ!) röviden: fáradtsággal a fáradtság ellen ;-)

Jó egészséget

2020. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Velem is nagyon sokszor ugyanez van.

Sajnos most én is stresszesebb időszakon megyek keresztül, így együttérzek Veled, a saját példámból kiindulva azt tudnám javasolni, hogy próbálj meg ugyanakkor felkelni és lefeküdni minden nap, sokat segít a napi rutin, minden nap ülj le pár percre meditálni, légzőgyakorlatozni esetleg jógázni. Ezek tényleg segítenek!


Remélem neked is segíteni fognak!

Hidd el, nem tart örökké ez az állapot. :)

2020. máj. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!