Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi négyszer szedek frontint...

Napi négyszer szedek frontint 1-4-4-2 =11mg Tanàcsot szeretnék kérni, Ha nem kell valamelyik napszakbòl az adott mg akkor kihagyhatom vagy csak kevesebbet vegyek be?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok az adag,viszont sokszor érzem,hogy nincsen ennyire szükség,de félek ha kihagyom az adott dòzist,szorongani fogok,ideges leszek.

Màr hònapok òta szedem.

Lassú csökkentést javasolnak de ha nem érzem,hogy be kell venni,akkor vegyem be vagy csak a felét? Ha kihagyok belõle idõszakosan amit nem pòtololok vissza,hiànyozni fog?

Vagytok vagy voltatok ilyen helyzetben?



2020. máj. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp vegyél be, csak a felét jó lesz. Ha kihagyod akkor már nem lesz meg a hatása. Sok sikert a lecsökkentéséhez és (remélem) előbb-utóbb az elhagyásához! :)
2020. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd. Én is szedtem Frontint, de én a létező leggyengébbet kaptam, és úgy írták ki, hogy 1-1-2, de nekem használt a 0.5-0.5-1 adagban is. Sőt, ha bevettem az előírt adagban, akkor belassultam, elálmosodtam. Fokozatosan felezheted az adagokat, ahogy érzed. Mivel kicsi adagokban szedtem, volt, hogy ha nem éreztem, hogy kell, elhagytam a felet is. Nálad nem tudom mire adták, de orvos is azt javasolta: lehet felezni az adagokat. Te érzed. Nem akarlak befolyásolni. Én az orvossal beszéltem meg, hogy csökkentem, és ha nem kell, elhagyom. És szerintem, amit már elhagysz, az nem fog hiányozni.

Én azóta teljesen elhagytam, már nem kell.


Ha az orvosod javasolta, illetve tud róla, hogy csökkenteni akarod, akkor oké.

2020. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszaitokat!

Most a jelen helyzethez viszonyulva nem praktizàl.

Technikàkat alkalmazok amik minden nap egyre jobb àllapotba hoznak.

De értékes vàlasz volt amit köszönök,hogy a délutànibòl cs 2 mg-ot vettem be.A tovàbbi adagok alakulàsàt a szervezetem jelzéseihez igazìtom de tudom,hogy szép lassan szabad.

2020. máj. 16. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Felezzed az adagot . 3-4 naponta ujra felezzed. Aztan 1 nap kihagy egy nap szed. Ez is 4 napig. Aztan hagyd el.

Kezdj el futni szaunazni. Gyorsan kiviszi a mereganyagokat es lecsokkenti az elvonasi tuneteket.

2020. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a remek ötleteket,megcsinàlom!
2020. máj. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!