Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert erosebbek a tunetek...

Miert erosebbek a tunetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Eros szorongasos testi tuneteim vannak. Alapbol is mindennapos, de menzesz elott intenzivebben van jelen. Nagyon nehez figyelmen kivul hagyni es nem foglalkozni vele. Ha eszreveszem es figyelek ra vagy megijedek tole, bepanikolok es nehezen zokkentem ki magam. Ilyenkor mindket karom nehez, feszult, erzem, hogy olyan rossz a kozerzetem, izgulos, aggodos vagyok. Ez a "mindjartpanikrohamotkapok" erzes. Masnak is ilyen? Miert erosebb menstruacio elott? Hogyan lehetne ezen atlendulni? Felek, de nem tudom mitol. Vagyis tudom, hogy panikolok, mert a paniktol felek, de hogyan lehetne elernem, hogy ne legyenek testi tuneteim a stressztol? Olyan kuszak ilyenkor a gondolataim is. :(

2020. máj. 18. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg az van a fejemben, hogy nem akarom ezt, mikor lesz mar vege. Es ez megjobban megijeszt.
2020. máj. 18. 11:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj erről az orvosoddal, biztosan tud megfelelő tanácsot adni!
2020. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor feszültebb az idegrendszer. Ez pedig a hormonok miatt van. Tudatosan nyugiba kell lenni ezeken a napokon. Kellemes filmeket nézni, olvasni, pihenni. Kerülni a kávét, stresszt, balhékat.
2020. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen testi tuneteid vannak pontosan? En is igy vagyok 8 eve..
2020. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tobbnyire azok amiket leirtam, ilyenkor teljesen beszukult tudatallapotba vagyok, mindentol felek, meg az asztalon levo poharra is azt erzem, hogy ha ranezek, akkor biztos rosszabbul leszek. A vernyomasom gondolom felmegy egy kicsit, a pulzusom az normalis marad.
2020. jún. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!