Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merem felvenni a telefont...

Nem merem felvenni a telefont ha munkahelyről hívnak de én sem merem felhivni őket.Mit tudnék csinálni illetve volt e nektek is ilyen?

Figyelt kérdés
Táppénzen vagyok már két hónapja egyéb mentális okokból jelenleg és amikor hív valaki azt hiszem a munkahely vagy Hr vagy ilyenek és nem veszem fel. Tp papírt is inkább postán adom fel. Vannak pszichés gondjaim is ezáltal van ez. Mit javasoltok? Ja és már nem tervezek visszamenni arra a helyre mert kikészít idegileg. Felmondani még nem szeretnék ameddig lehet húzni a tp-t. Szakorvos által vagyok tp-n de ezt nem fogom a munkáltató orrára kötni.

2020. máj. 26. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez a lógás tipikus mintapéldája. Egyszer csak a munkahelyed megunja, és kiküldi a leszámoló papirjaidat postán, aztán mehetsz tp-re a 'mentális problémáiddal' Egy pszihiáterhez elmegy valaki akkor azt biztos felveszik táppénzre, mivel nem mérhetőek a pszihés problémák tünetei.

Menj el egy belgyógyászhoz magasvérnyomásra panaszkodva! Megméri azt' elküld a halál kukacára!

2020. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első. Pszichés problémákkal vagyok táppénzen. Köszi a kedves hozzászólást. Sajnos nem érted a helyzetem
2020. máj. 27. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem akarsz visszamenni akkor meg kéne fogamaznod mitől félsz. Nem veszed fel a telefont elküldöd a betegpapírokat és húzod ezt az egészet amíg az orvos kíír vagy a munkaltatód megunja, hogy nem tud elérni mivel van egy olyan szabály hogy elérhetőnek kell lenned nyilván kivéve ha olyan beteg vagy, hogy a telefont sem vagy képes felvenni de ilyenkor valami rokon szokta tájékoztatni a munkáltatót. Ha az sincs az elég ritka eset. De nálad ez nem áll fenn. Mondjuk nem értem miért nem írsz emailt ha ennyire félsz a telefontól. Az is egy formája a kommunikációnak. Mikor utálatos főnököm volt én is inkább írtam neki.
2020. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!