Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyan, 30 évhez...

Vannak itt olyan, 30 évhez közeli fiatalok, akik semmit nem tudtak elérni eddigi életük során? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Mennyire nyomja rá a bélyegét ez a mindennapotokra? Hogy viselitek, hogy mások haladnak, ti pedig vakvágányra kerültetek? Honnan veszitek a motivációt?


Nekem már ahhoz sincs erőm, hogy a kiutat meglássam. Semmit nem tudok felmutatni. Nem is más miatt, hanem ha magamnak szeretnék beszámolót tartani, az egy nulla lenne.


27F



2020. máj. 26. 21:49
A kérdező szavazást indított:
Az összes napom maga a pokol, csak vegetálok, pszichésen nagyon megvisel
Nagyon rossz, de azért próbálom tenni a dolgom
Eddig ez jutott, bízom benne, hogy lesz jobb
Nem visel meg, a jelenben élek, azt pedig elfogadom
Már egyáltalán nem érdekel a teljesítmény, csak legyen valami munkám meg tető a fejem felett
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

nem másokhoz mérem magam, hanem a saját elvárásaimat szeretném teljesíteni, de egy nagy kerek nulla vagyok

nem értem, hogy miért kell egy egészséges testet elpazarolni egy beteg lélekkel, őszintén rosszul érzem magam emiatt, igazán elveheté isten az életemet, hogy legalább a szerveimmel meg lehessen menteni pár életet

27/l

2020. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sikerhez meg a bukáshoz nem kellenek nagy dolgok. A családban láttam már több embert gyorsan felfutni, egy jó munkahelyváltás miatt, vagy mert jó emberrel barátkozott, aki bevonta egy projektbe, vagy mert rábeszéltük, hogy jöjjön el egy koncertre, ahol aztán megismerkedett a leendő feleségével.

Ugyanilyen gyorsan láttam embereket bebukni. Egy főnökváltás, a koronavírus, vagy egy baleset miatt.

A siker elég relatív dolog, és igen változó időben. Eddig nem értem el sok mindent, de ez nem azt jelenti, hogy nem is fogok. Pl. Nagymamám testvérének az életében az egyik legboldogabb időszak 65 éves kora körül kezdődött, amikor meghalt az alkoholista férje, előtte pedig kinyílt a világ, utazgatott, sportolt, hobbijai, új barátai lettek, stb.

Szóval mindig lehetnek jó időszakai az embernek. Az, hogy én huszonévesen még nem tettem le hú de sok mindent az asztalra, engem egyáltalán nem szomorít el - a jelenben élek, igyekszem a lehetőségeimből kihozni a legtöbbet, és jól érzem magam.

Te se késtél még le semmiről.

2020. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleve soha nem is gondolok arra ,hogy el kéne érnem bármit is.Nem arról szól az életem ,hogy meglegyen mindenem.Inkább arról ,hogy minnél kevesebb problémám legyen.Minnél kevesebb dolog van a kezedben,annál könnyebb és szabadabb vagy.Az emberek legtöbbje észre sem veszi ,hogy amiért nap mint nap gürcöl hogy fenttarsa,hogy az övé maradjon, az tulajdonképpen nem is az övék.

Midég azt mondom , hogy a cselekedj jót.Mert bárhogy éltél, lehetsz gazdag, szarházi , szegény, jó vagy rossz, a végén mind ugyan arra a sorsra jutunk.Ezért a tették számítanak.

Nyisd fel jól a szemed, mert ami körbe vesz az mind hazugság.Vigyázz miben hiszel.Kutass figyelj és rájössz az igárúságra!

2020. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!