Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok! Ti hogy viselitek...

Bipolárisok! Ti hogy viselitek ezeket a frontokat?

Figyelt kérdés
Engem, nagyon meg visel, hogy egyszer ilyen egyszer olyan az időjárás. Nagyon le vagyok lassulva, meg depressziós vagyok. Munkahelyen sem tudok úgy teljesíteni ahogy szoktam. Nagyon kimerültnek érzem magam, és fáradtnak. Nem tudok koncentrálni, nincs energiám.

2020. máj. 28. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan nem bipolaris vagyok, hanem panikbeteg, szorongos, de engem is megvisel. Egesz delelott gorcsben voltam, azzan ahogy kisutott a nap jobb lett. Aztan megint jott egy jo nagy felho, akkor megint rosszabbul voltam. Emelle en is majd el alszok. Borzaszto ez, nem tudom mikor lesz mar vege.
2020. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is állandóan fáradtnak érzem magam mostanában, plusz még ingerültebben is válaszolok ha hozzám szólnak. Úgyhogy inkább sorozatokat nézek vagy olvasok hogy eltereljem a figyelmemet
2020. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem most talan annyira nem veszes, de lehet, hogy csak azert, mert most jovok ki egy hosszabb depresszios fazisbol, es elegge meg vagyok konnyebbulve miatta. Aztan ki tudja, hogy meddig tart.
2020. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!