Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok, már kezdtem...

Pánikbeteg vagyok, már kezdtem sokkal jobban lenni, csökkentettem a frontint! Ha nagyon felidegesítem magam akkor visszajöhetnek a rosszullétek?

Figyelt kérdés

Mert tegnap egészen jól voltam addig míg a férjem fel nem idegesített és nem fogja föl hogy nekem nyugodtság kellene és mindig felidegesít, legszívesebben mondanám neki hogy költözzünk szét egy időre míg nagyjából rendbe nem jövök!

Ez hülyeség lenne?Mert már mikor jön haza a munkából a már remeg a gyomrom, mert mindig ideges!

Mit tanácsoltok költözzünk szét egy időre vagy menjek pszichiáterhez(még nem voltam), mit tegyek, mert a férjem nem vesz figyelembe!


2011. márc. 11. 08:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy van egy 2 éves kislányunk is!
2011. márc. 11. 08:57
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Menj el pszichiáterhez.

Nem is értem, hogyan szedsz frontint, ha nem ő írta fel. Lehet teljesen más gyógyszer kéne, a körzeti orvos ehhez kevés.

2011. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez egy kényes kérdés. A nővérem is pánikbeteg, ezért tudom, hogy nem szabad stresszelni, idegesíteni, negatív, rossz élményekkel gondolatokkal zaklatni. Ha a párod szeretne, akkor ennek megfelelően közelítene hozzád. Tapintatosnak kell lenni a pánikbetegekkel szemben is, de gondolom férjed is elvárná néha , hogy valakinek a nyakába varrja a gondjait. Ha csak néha tenné, akkor ez érthető lenne, de ha nem próbálja meg kímélni az idegrendszeredet, akkor alaposan elgondolkoznék a szétköltözésen, mert az azt jelenti, hogy nem érti meg a gondodat, a betegségedet, és ez majd még több konfliktust fog szülni. Ez a te állapotodra nézve veszélyes lehet.

Másrészt: nővérem egyedül neveli a kislányát, de a kislány apja sokat segít a gyerek körül, és most, hogy tesóm állapota rosszabodott, vele szembene is gondoskodó, megértő lett. Nővérem szerint jó dolog, ha a betegségben van vaklaki körülötte, aki segíti, és megérti őt.

Ha a te párodtól ezt nem kapod meg, akkor csak rontani fog a helyzeteden. Ez alapján próbálj mérlegelni. Az első mindig az legyen, hogy valaki egészséges legyen, utána lehet rangsorokat felállítani.

Remélem segítettem egy kicsit. Jobbulást neked!

2011. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A pszichiáter segíthet, de azért ne várj túl sokat tőle. Ártani nem fogsz vele, ha rendszeresen jársz hozzá, de magadnak is akarnod kell a gyógyulást. Tesóm elhagyta a frontint, most csak xanaxot szed.
2011. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem kell pszichiáter,elég egy pszichológus,és megfelelő gyógyszer.
2011. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elárulom,a frontin és a xanax ugyan az!Sőt,még a helex is,megegyezik az említettekkel.
2011. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A pszichiáter csak gyógyszert fog írni, és attól a férjed nem lesz elviselhetőbb.

Én a különköltözést javasolnám.Nagyon könnyű a pánikbetegségbe visszaesni,súlyosbodhat,ha az ember állandó stressznek van kitéve.Esetleg változtass a hozzáállásodon és ne vedd figyelembe a bosszantó dolgait.

2011. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szeretném azt is elmondani hogy szoktam játszani egy számítógépes játékkal mert az megnyugtat és leköti a figyelmem(tomb raider) és tegnap este valamit nem tudtam a játékban megcsinálni és a párom mindjárt lehuroggott és mpndta hogy "de béna vagy"!
2011. márc. 11. 09:43
 9/12 anonim ***** válasza:
a párod egy idióta se@@fej
2011. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!tényleg idióta a párod,és jobb lenne ha külön mennétek a te érdekedben.Én is pánikbeteg vagyok és tudom azt amiröl beszélsz a sok bántás megalázás pont nem hiányzik...kivánom hogy rendezödjön az életed.........
2011. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!