Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbetegsegre, illetve...

Szigber kérdése:

Panikbetegsegre, illetve kezdodo agorafobiara kaptam Cipralexet 10 mg. Kinek mennyi ido alatt hatott?

Figyelt kérdés

3 evig szedtem ugyanerre (panikbetegseg+agorafobia) Cipralexet 10 mg majd szepen lassan 5 mg, utana elhagytam. Pszichiater megfigyelese alatt. Nagyon szepen kijottem belole, semmi problema nem volt fel evig.

Most ujra szedem mert osszejottek a dolgok es volt egy durva panikrohamom, amitol sajnos nagyon megijedtem es szorongtam tole napokig.

1 hetig szedtem 5 mg ot, majd egy hete emeltem 10 mg ra orvosi eloirasra. De ugyanugy szorongok, depresszios hangulatom van, illetve egyedul nem merek elmenni sehova, ez azett nagyon gaz, mert holnap lezdek ujra a munkehelyemen es nagyon szorongok hogy hogyan fogom kibirni. Nem akarok rosszul lenni, es elmenekulni haza, de amikor ott vagyok akkor csak arra tudok gondolni, h rosszul leszek, elajulok stb.

Kb mennyi ido meg mire erezni fogom a hatasat?

A 3 evvel ezelotti kezdetekre a gyogyszerrel sajnos mar nem emlékszem.

Bocsanat, hogy hosszu lett!



2020. jún. 2. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyik ilyen bogyó se hatott (pedig 7 félét is szedettek velem) vagy csak nyáladzó zombi lettem tőle, annyira leszedált. 6 év után aztán eldöntöttem hogy nem mérgezem magam tovább magam, azóta kendert szívok és ezerszer jobban érzem magam!!
2020. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hét után hatnak az antidepresszánsok.De van hogy hónapok is kellenek míg igazán jobb lesz
2020. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Jellemző, leírtam a saját tapasztalataimat és 0%-ra lettem pontozva.


Most hazudtam volna azt hogy minden remek lett a tablettáktól?

2020. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából pont ugyan ebben a cipőben járok. Nekem kB 2 hét után jelentősen javult az állapotom a cipralextől, igaz az elején volt, hogy minimális frontint vettem be mellé, hogy enyhűljön a szorongás.
2020. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!