Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megfogom olni magamat,mit...

Megfogom olni magamat,mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés
19 eves leszek hamarosan.Nagyjabol 13 eves koromban kezdodott minden.Elkezdtem akkor dadogni es senki szemebe sem mertem nezni,mert valamiert az onbizalmam eltunt.Az evek soran ez folyamatosan romlott.Panikrohamokkal kuzdok mar lassan 2 eve.Ha beut egy nagyon rosszul vagyok es olyankor nem tudok vele mit kezdeni mert leirhatatlanul rossz.Regebben voltak alvasparaliziseim amik halistennek elmultak.Az elmult 1 evben valt nagyon rossza a helyzet.Olyan hangulat ingazodasaim vannak,hogy mar kezdek bekatanni.Valamikor csak ram jon egy gondolat,hogy minden elvan baszodva es vege az egesznapomnak.Utallok itthon lenni egyedul,viszont,ha massal vagyok az is ugyanolyan rossz,mert akkor is maganyos vagyok.Egyszeruen utallom magamat es nem tudom megtalalni a helyemet.Megfelelesi kenyszerem is van.Ha egy hajszalam is mar rosszul all es ha valaki nez a buszon akkor is mar be stresszelek. K..rv@ szar az egesz,es mar nagyon belefaradtam.Baratnom sem tudott segiteni,baratok sem es csalad sem.Egyszeruen semmi sincs ami felviditson.Mindenkinek vannak hullamvolgyei,de az ember ugy van vele,hogy holnap felkel sutni fog a nap es elvan felejtve.Viszont engem mar minden kinoz.Mindenrol rossz elmenyem van.Nem birom mar,gyakran van,hogy megindulok az ovem fele es mar a nyakam kore kottom.Nagyon rosszul vagyok.Segitsetek.Kerlek

2020. jún. 4. 23:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem szivesen mennek,mert még nem kezdtem el dolgozni es nincs pofam a szuleim penzebol kezeltetni ezt..
2020. jún. 4. 23:51
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig a szuleid segitseget kell kerned.

Meg give fel a Kek vonalat. Keress Ra.

2020. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Azt nem tudod mi váltotta ki ezt nálad?
2020. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok. Pszichológushoz járok, segít valamennyire.
2020. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvosra nem szívesen kérsz pénzt a szüleidtől? De azt tudod, hogy a temetésed sokkal többe fog nekik kerülni? Szóval ha a pénzük miatt aggódsz, akkor maradj életben az olcsóbb.
2020. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
116-111 hívd fel őket és elmondjak hol kaphatsz segítséget a gyogyulashoz. Amit érzel, egy betegség, gyógyítható, de szakember segítsége kell.
2020. jún. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Itt egy kérdés, amiben sok motiváló válasz, jó tanács van, ami segíthet esetleg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Ne öld meg magad!
2020. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Prbálj meg egy pozitívumot keresni. Egy dolgot, ami boldoggá tesz, kezdjük azzal. Ez lehet a kedvenc üdítőd, ételed, filmed, akármi. Ez lesz a kapaszkodónk. Kezdjük ezzel, hogy belegondolsz, hogy mi az. Ez nem a megoldás lesz a gondodra, csak az első lépés, a kapaszkodó megalkotása. Várom a válaszod.
2020. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #9, nekem megvan a kapaszkodóm. De amikor rámtör a roham, és annyira kilátástalannak és reménytelennek érzek mindent, hogy menekülni akarok a halálba a fájdalom elől, akkor az a kapaszkodó is értelmetlennek tűnik.
2020. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!