Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizált szorongás elmúlha...

Generalizált szorongás elmúlhat gyógyszerek nélkül, valóban ez fejben dől el vagy nincs mit tenni, mert pl. genetikai eredetű?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Na látod, most ismerted be.

Akinél ez a genetikai hajlam olyan erős, hogy a normál életvitel, tehát átlagos vagy az alatti stressz is előhozza, az bizony gyógyszer nélkül a büdös életben nem fog tőle megszabadulni, mert sem a genetikáját, sem a világot, sem a természeti törvényeket nem tudja megváltoztatni.

2020. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Károly farkasok ***** válasza:
50%

Közre játszanak genetikai tényezők is... Csak másképp.

Társadalmunk úgy van berendezkedve hogy bizonyos érdekcsoportok védik a pozíciójukat legfőképpen azzal hogy mindenütt vannak embereik akik legfőképpen azok életét teszik elviselhetetlenne akik érdemesebbek lennének.

Az állandó csipkelodesen kívül van még egy csomó kornyezeti hatás ami állandó feszültséget, szorongást okoz....

Én évekig fogyasztottam mindenféle könnyű drogot és végig próbáltam néhány gyógyszert is hogy legalább szabajozzam ezt az érzést. A drogokat nem ajánlom mert jogi következményei lehetnek, a gyógyszerekkel pedig az a helyzet hogy olyat nem írhat fel az orvos ami használ. A probléma igazából a hormonok szintjével van... Amit viszonylag könnyen helyre lehet állítani... De ha rájönnek az orvosok egy adott hatóanyagu szer esetleges kombinációjábol hogyan lehet, már be is tiltották vagy megváltoztatják a gyógyszer összetételét.

Én javaslom neked hogy olyan emberek társaságát keresd, egy olyan helyen ahol, akik között jól érzed magad mindenféle "hatóanyag" használata nélkül.

Keress olyanokat amilyen te vagy!

2021. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!