Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet egy életen át Frontint...

Lehet egy életen át Frontint szedni?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom,szorongó típus vagyok.Emellett orvosilag igazoltan szorongásos depressziós,pánikbeteg,szociális fóbiás,Borderline-os 18 éves fiú vagyok. Lehet ezt a szert (Alprazolám) huzamosabb ideig szedni?

2020. jún. 9. 04:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyrészről gyorsan kialakul a toleracia a szervezetben tehát egyre többet kell bevenni hogy kicsit szállj, és a mellékhatások elvonási tünetek egyre komolyabbak lesznek. Nekem anyám szedte 8 évig és egy idegroncs volt a végefelé, idegösszeomlások, öngyikossági kísérletek, aztán elküldtük elvonóra azóta meg teljesen rendben van.
2020. jún. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
62%

Szia!


Én is hasonló voltam, de nekem nem bogyók és vegyszerek, hanem egy MILF barátnő és a küzdősport segített!

Keress egy NŐt, az helyre rakja az egódat! És irány az edzés! Karate, kickbox, box,...bármi.

2020. jún. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Lehet. Az elso felmondta a tankonyvi mantrat, ne halgass ra. En 20 eve szedek xanaxot, es ma is pont annyit szedek mint az elso nap. Es még mindig élek.
2020. jún. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Memoriazavarokat okozhat hosszabb tavon.
2020. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
3. Kár volt ilyen baromságot írnod.
2020. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
5. En legalabb veled ellentetben tapasztalatbol beszelek. 20 eve elek nyugtatotokon, tudom mirol beszelek.
2020. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Hosszútávon (nagyjából 5-10 év után) elkezdi elsorvasztani az agyi receptorokat és leépíteni az idegrendszeredet. Koncenctrációs zavart, memóriakiesést, érzelmi labilitást képes okozni. Az antidepresszánsok sokkal biztonságosabbak!
2020. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Persze mert az antidepresszánsoktól csak egy életre lehet asszexuális az ember, 0 libidóval.. olyan biztonságosak hogy csak na.
2020. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egy jó pár hónapig szedtem frontint, úgy ahogy fel volt irva. Annyi idő alatt is ki tudta belőlem hozni az idegroncsot. Leszoktam róla, azóta minden rendben.

Több ismerősöm volt nyugtató függő, egyik sem egy gyógyszer szedésre biztató példa. És ők is akkor jöttek rendbe, amikor már nem szedték. Az 1-es nagyon jól leírta a problémát.

Pluszként megjegyezném, hogy szorongásra szedtem. Az elején jó volt rá, utána meg egyre rosszabb. Az elvonási tünetként jelentkező extrém szorongást az életben nem akarom még egyszer átélni. A leszokás fázisán kívűl ilyen mértékű szorongást soha nem éreztem. Egy szó, mint száz, tapasztalataim alapján nem segít.

2020. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Majd szetkurja az eleted a sok gyogyszer, mert ezek drogok, fuggoseget okoz, utana jonba tobbi...
2020. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!