Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy a barátom azért...

Lehet, hogy a barátom azért nem tud úgy belém szeretni, mert Frontin-t kell szednie?

Figyelt kérdés
Orvosi előírásra szedi, kettőt reggel, egyet este,-azt hiszem, vagy fordítva.És néha Xanax-ot is szed, szintén orvosi.Két hónapja jártunk, picit nehezen tudtunk találkozni, mindkettőnk sokat dolgozik.Most teljesen váratlanul szakitott velem, minden előjel nélkül, hogy nem tud olyan lángolással szeretni, ahogy szerinte kellene.( teljesen olyan volt, mintha egy szerelmespár lennénk, és minden tökéletes lenne)Persze összeomlottam.Próbálok az okra rájönni, lehet hogy a Frontin miatt?

2020. jún. 5. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

😀 biztos,hogy nem a frontin miatt.

Nyugtató,nem érzelem elleni gyógyszer..

Egyszerűen nem az az ember vagy aki kell neki,ennyi

2020. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
A nyugtató nem gátolja meg a szerelmet, viszont én szedtem olyan gyógyszert A típusos antipszichotikumot, Zyprexát ami igenis meggátolta.. hagytam is abba.
2020. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az szörnyű lehetett
2020. jún. 5. 22:10
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
a Frontin és a Xanax azért tompít..
2020. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tompjt, de az érzelmeket is?
2020. jún. 5. 22:35
 6/23 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mégis lehet rá hatással?
2020. jún. 5. 22:35
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ mennyit szed.. ha csak 1-2 szem 0,25-öst akkor nem, ha többet akkor valószínűleg azt is.
2020. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Megőrülök, mert nem találom az okát, hogy két nap alatt ilyen hirtelen változás történt, és szakított, semmi jel nélkül?
2020. jún. 5. 22:37
 9/23 A kérdező kommentje:
Minimum hármat szed egy nap,és talán a kisebb kisz.-ből, nem nézegettem a dobozt, vagy faggattam erről annyira, így nem emlékszem jól.
2020. jún. 5. 22:40
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

a frontintól/xanaxtól egyszerűen - és ezt értsd kérlek jól - ,bamba lesz. inkább aludna - nagyon sokszor -, semmint andalogna vagy bulizna vagy sétálna (vagy nem tudom, mit csináltatok együtt) és csökkentheti a szexuális vágyat is.


mostanában kezdte szedni? és biztos, hogy reggel egy-este kettő és nem fordítva

2020. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!