Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez depresszió,...

Szerintetek ez depresszió, vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés
Állandóan fáradt vagyok, feszült, ingerlékeny. Szinte szó szerint semmihez nincs kedvem, energiám. Úgy érzem, túl késő mindenhez, és felkelni sem érdemes, a rosszabb napokon. Jobb napokon van kedvem és energiám egy csomó mindenhez, olvasok, zenét hallgatok, táncolok, néha sportolok,stb... Párom szerint idegbajos vagyok, és kezeltetni kéne. Tudom, h gond van, de szerintem nem ekkora. Csak összejöttek a családi, eü problémák, az anyagiak és a pérkapcsolati gondok. Besokalltam, hogy nem tudok kivel beszélgetni, egész nap e vagyok zárva a 4 fal közé, és egy fillérem sincs... Szerintem a társaság, az anyagi biztonság, nyugodtabb életmód és a sport/ mozgás, utazgatás hiányzik. Szerintetek?
2020. jún. 10. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Vashiány is lehet! ;)
2020. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod sincs. Mindenkinek vannak rossz napjai, vagy nehezebb időszakai. Ha depressziós lennél, nem olvasnál és táncolnál. :)
2020. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!