Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy megijedek...

Miért van az, hogy megijedek a hangosabb hangoktól? Összerezzenek folyton ha egy autó dudál melelttem, vagy a járdán egy kertből hirtelen megugat egy kutya.

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi, ezzel mindenki így van.
2020. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tegnap is egy kedves ismerősöm állt a pirosnál az autóval, én mentem a járdán, ő dudált egy nagoyn nagyon rövidet és én szó szerint megtorpantam és összerezzentem. Túl hangos volt a fülemnek. Nagyon cikinek érzem, emrt gondolom ezt látják az emberek..
2020. jún. 11. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

valamennyire valóban mindenki megijed, de ha nagyon durván jelen van ez pl. minden egyes ilyen alkalommal (duda, ajtócsapódás, telefoncsörgés stb.) nagyon megijed valaki, akkor az idegrendszerrel lehet valami gond

nekem is ez van, és nálam pl. az állandó szorongás és depresszió eléggé kicsinálta a szervezetemet

2020. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaa jó. tehát akkor tényleg megbetegít az iskola. Egész felső tagozatban magántanuló voltam egy magánsuliban, fősuliban kezdtem nappalis lenni. Már két éve. Hát ott akkroa traumaként ért, hogy nekik "jó dolog" az, hogy valakit cikiznek, bántanak sértegetnek.
2020. jún. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!