Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegségem lehet?

Milyen mentális betegségem lehet?

Figyelt kérdés

Tulajdonságaim:

Nem tudom elviselni ha valakinek valamije jobb mint nekem, nekem mindig minden kell. Nem vagyok türelmes, semmit nem tudok 1 napig se tolni. Ha valami nem úgy van, ahogy elterveztem a legapróbb dolog, pl valami amit venni akarok nincs, vagy valaki lemond egy találkozót attól ki vagyok idegileg, sírni törni zúzni tudnék. A legapróbb probléma miatt is öngyilkos gondolataim vannak. Listák és évekre szóló tervek szerint élem az életem. Szexualitásban is szeretem a perverziókat, leginkáb a BDSMre gondolok. Nehezen tudom magam jól érezni, mert mindig van valami apró dolog ami elrontja a kedvem teljesen, olyan amivel más kb nem is foglalkozik. Kényszeres vagyok, leginkább kényszeresen takarítok, rakok rendet, a fél életem a rend és a tisztaság körül forog, ehhez igazítom az életet. Pl nem tudok otthonról elmenni csak úgy ha az egész 120 nm-t átnézem hogy minden tiszta, minden a helyén stb. Aludni se tudnék pl ha lenne egynekem mosatlan kanál a házban. Prbáltam már, nem ment, fel kellett kelnem elmosni eltörölni. Van egy kis üldözési mániám is, sokat rettegek hogy valaki lelő. Állandóan azon agyalok ki mit gondol rólam.


Pár éve depressziót állapítottak meg nálam, de kíváncsi lennék szerintetek van e más bajom is.


27N


2020. jún. 14. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel el kell menni pszichiáterhez. Ez egy összetett dolog nálad. Egyik gerjeszti a másikat. Kényszer cselekvés, szorongás, üldözési mánia, stb. Fel kell állítani egy diagnózist, hidd el, tudnak segíteni neked is.
2020. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kevert személyiségzavar
2020. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!