Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vonzódni a pszichológusodhoz,...

Vonzódni a pszichológusodhoz, pszichiáteredhez. Mi történt a te esetedben?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult ki? Mi lett a vége?

2020. jún. 14. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Voltam ilyen helyzetben.
Nem voltam ilyen helyzetben.
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Többször is. Nem lett semmi, titokban tartottam. Hogy észrevették-e, azt nem tudom. Végül mindig megszakadt a kapcsolat, másféle okokból (költözés, stb.)
2020. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Lègyszives írjatok oda, hogy pszichológussal vagy pszichiáterrel volt-e?

Illetve, hogy elmondták-e neki?

Ha elmondtátok, mi történt utána?

2020. jún. 14. 12:30
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Joker x Harley Quinn xD
2020. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

En a sok pszichologusom kozul az egyikhez nagyon vonzodtam. Fiatal, vekonyka, gyonyoru volt. Aztan mar annyit fantazialtam rola szexualisan, hogy inkabb lecsereltem. Szakmailag amugy sem volt egy tul nagy durranas.


39F

2020. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, elmondtam - és le is állítottam azonnal a dolgot. Nagyon nagy lélekjelenlét kellett hozzá, elismerem. (Ezután majdnem "férjhez mentem" Valaki Máshoz - idáig ez utóbbi volt a nagyobb "bukta".)


Ez a "férjjelölt" még mindig bizonyos fokig szimpatizál ugyan Velem - én pedig már nem tudok megbízni benne - okot adott a bizalmatlanságra bőven.

(Inkább csak helyreállítottam valahogy a konfliktusos helyzetet. "Munkatársam" volt - a fene megette az ilyen kollegiális viszonyokat.)


Pszichológus volt és nős (mármint akit nagy lélekjelenléttel leállítottam.) Rövid idő múlva annyira OSTOBA TANÁCSOKAT adott, hogy akármilyen módon "érdeklődne" felőlem, mindig lepattintom.

2020. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
1. vagyok, pszichiáterekkel volt mindig. Pszichológusból sose tudtam még jót kifogni, nemhogy szerelmes nem voltam beléjük, ki nem állhattam őket...
2020. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Eleve hogy tudtok ellenkező nemű pszichológushoz menni? En még egy női előtt id alig bírok megszólalni, plane az elején, nemhogy egy férfi előtt. El sem tudom képzelni. Másrészt szerintem egy azonos nemű szakember sokkal jobban átlátja a helyzetedet.
2020. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7: Én pl biszexuális vagyok... :) Meg sokszor olyan van, hogy nem tudsz válogatni... Például ha a körzeti pszichológushoz akarsz menni, amiből 1 van. Vagy ilyen "szervezeteknél" is voltam, ott aszerint osztják be az embereket, hogy melyikük ér rá abban az idősávban, amikor én. Nekem pl munkából adódóan olyan időpontok voltak jók, hogy örültem, hogy találtak hozzám embert.
2020. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

11 éve álmodozom a pszichiáter Dr.Nő"m"ről


A terápia kezdetén, amikor tudatosan a bizalmat építette

szándékosan túlértékeltem, hogy szimpatikusnak tart.

(Nyilván nem teljesen őszintén tart engem jó fejnek...., de ámíthatom vele magam.)


Igazi plátói szerelem alakult ki részemről,

rajongásomat fel is vállaltam.


Sajnos az vetett véget a terápiás kapcsolatunknak,

hogy amikor elhagyott a Párom,

bosszúból beárult a Dr.Nőnek, hogy én

titkos fotókat, hangfelvételeket készítettem a rendelőjében.


Ezek után nem fogad többé, kénytelen lettem másik orvoshoz járni.

2020. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sok szexi ember akar pszichiáter/pszichológus lenni?:DD kb. ez a 20. Ilyen kérdés amit itt látok es mindenki áradozik, hogy szerelmes a szakiba. En most vagyok túl egy borzalmas ülésen egy nőivel, el sem hiszem hogy milyen szürreális volt, erre feljövök ide es itt mindeki szerelmes.:D mar elnézést a komolytalan hangvételért, magam is súlyosan depressziós vagyok es szemelyisegzavaros vagyok, legalább egyszer nem csak a nyomorult sorsokat kell itt olvasnom.
2020. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!