Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Merjek bővebben beszélni róla...

Merjek bővebben beszélni róla vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

20 éves férfi/fiú vagyok kinek hogy tetszik,antidepresszánst és nyugtatót szedek OCD-re régebben voltak pánikrohamaim és szorongásaim.Sűrűn van deperszonalizációm és derealizációm mintha kívülről figyelném magma és ott sem lennék,le vagyok csatlakozva magamról elég sokszor.A legfőbb probléma nem is ezzel van.Sokszor antiszociálisan viselkedek és nem bírok az agressziómmal.Van hogy közömbös minden és semmi nem tud felidegesíteni de néha elönt az agresszíó,csak úgy magától vagy ha valaki kiváltja olyankor úgy érzem hogy megtudnám ölni,elképzelem hogy addig verem a fejét az asztal sarkába amíg el nem pusztul.

Mindig megsértek valamit és nem értem hogy min vagy egyátalán miért sértődik meg,néhányan olyan apróságokon sértődnek meg.Én igyekszem visszafogni magam és odafigyelni arra hogy mit mondok de mindig van valaki,soha nem elégednek meg az emberek azzal amit csinálok.Nagyon frusztráló hogy oda kell figyelnem és átgondolnom hogy mikor mit mondjak,legutóbb ezen akadtam ki és elküldtem mindenkit az anyjába.Ha nem elégedettek azzal amit csinálok lássák hogy milyen vagyok igazából és akkor lesz mire panaszkodni.Amikor elönt az agresszió kiesnek dolgok és csak foltokban emlékszem.

Tegnap este nagyon furcsa álmom volt,egy eltorzult lényt láttam és felvettem a hozzám közel állók alakját és bárkihez fordultam nem volt menekvés mert az az alakváltó volt.


Félek hogy nem kapok engedélyt a jogosítványra és én magamat előrébb helyezem mint másokat,de mi lesz ha balesetet okozok vagy valami? Én járok rosszabbul,de igazán meg akarok szabadulni ettől.Esetleg a TB-s orvos megadja az engedélyt és magán prakszisban kezeltetem magam?


2020. jún. 15. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem jobb lenne, ha nem vezetnel. A tobbi emberre valo tekintettel.

Barmi mast, elvezd az eletet, stb, de ne.

2020. jún. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Élvezem ezt? Szinte egy húsos táska vagyok aki nem tudja átérezni a pillanatokat.
2020. jún. 16. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!