Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak mar ezzel?

Mit csinaljak mar ezzel?

Figyelt kérdés

Ma uj munkahelyen kezdtem. Minden es mindenki idegen, alig aludtam este, mert izgultam, semmit nem ertek, minden nagyon sok es idegen. Konyveles. Panikbeteg vagyok. Szedek ra gyogyszert, de keveset.

Delben tort ram, vert a viz, nagyon ideges voltam, feltem. Egett a karom, mintha harminc kilos sulyt cipelnek veluk. Fel 2kor mar magam sajnaltatasa vegett elvonultam sirni a mosdoba. Utana jobb lett. Meg itt az asztalomnal is pityeregtem, de csak annyira, hogy senki ne vegye eszre. Felek, hogy mostmar minden nap ez lesz. Ebedeles utan lettem rosszul, ez az elozo munkahelyemen is problema volt. Teljesen ketsegbe vagyok esve. Elegem van. Csak arra vagyok, hogy vegre hazaerjek es kisirjam az agyamat is. Felek, hogy nem fogok beilleszkedni, hogy nem fog ez nekem menni. Felek, hogy kiderul, hogy ilyen szorongos vagyok es hulyenek fognak nezni. Felek, hogy innentol kezdve ez mindennapos lesz. :'((

Nem akarok mar tobb gyogyszert, mert mi van ha utana megint meg tobb kell. Teljesen elnyomja az erzelmi vilagomat, nem fogok tudni sirni, ilyenek.



2020. jún. 17. 16:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ultem a helyemen, es mindentol megijedtem. Mintha minden hallott mondat, latott dolog, amit beszelgettek korulottem, amit pakoltak papirt, az valami borzasztoan ijeszto dolog lett volna.
2020. jún. 17. 16:19
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ilyenkor elkezdem mondani, hogy mennyire rosszul vagyok, leirom mondjuk a paromnak, akkor meg rosszabb. Ha lenyugszok, elmulik, akkor gond nelkul tudok errol beszelni, meselni.
2020. jún. 17. 16:22
 3/5 mikalengo válasza:
68%

Válassz egy nagyon jó hobbit, kapcsolj ki agyilag, például horgássz vagy menj el futni.

Ne félj, nem fog bántatni senki, legyél kedves.

Gondolj arra, hogy ez olyan, mint mikor mentél oviból ált. iskolába. :) Hajrá

2020. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Probalok. De otthon semmi bajom. Csak ha elhagyom a komfortzonamat. A munkahelyemen kene helytallnom, de nem megy. Kezdek mar belefaradni nagyon. Nagyon el vagyok keseredve. Biztos kozrejatszik az, hogy a napokban fog megjonni a menzeszem, illetve ma is szep vihar volt, de mar nem birom.
2020. jún. 17. 16:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor ovibol mentem suliba, vagy altalanosbol gimibe, meg azert jobban elneztek az emberek ha sirtam. Meg voltak ismerosok, voltak baratnok, nem ereztem magam teljesen egyedul.
2020. jún. 17. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!