Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ezzel orvoshoz kellene mennem vagy mit csináljak?

15éves korom óta mensizek hol erősebben hol gyengébben de általában 3-4nappal elötte rosszul vagyok,24évesen szültem 4hónapig nem volt meg aztan egyre több napig volt meg egyre erősebb görcsökkel most ott tartok hogy rettegek amikor megjön elötte 1 masfél hét hányinger görcsök szédülés stb.borzalmas valaki tud ajanlani valamit?és olya fáradtság hogy majd elájulok!

2018. febr. 27. 16:12  Privát üzenet  

A válaszok
Menj dokihoz, sürgősen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. febr. 27. 20:33 Privát üzenet
Én is azt ajánlom

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. febr. 28. 15:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak orvoshoz kellene mennem?
15eves vagyok 3éve menstrualok és egy hónapba 2x jon meg. A ciklusom 18napos. De néha 15-16 a menstruaciom 7napos. Mennem kellene orvoshoz vagy majd helyre jon még? Válaszokat köszönöm💕
Hetfon egesz nap viszketett, kedden elmentem nogyogyaszhoz a canesten kombi uno 3mas kiszereleset ajanlotta. Elhasznaltam mindet es haromszor kenegetem is magam nsponta de meg...
El kellene mennem további orvoshoz?
Kellene ezzel orvoshoz mennem vagy ez még belefér?!
Ez vajon felfázás? Orvoshoz kellene mennem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!